کد خبر: 578405 A

فرم اخیر جسی لینگارد او را در کنار بازیکن بزرگی مثل هری کین قرار می‌دهد که با زدن 56 گل برای تیم ملی و باشگاهی رکورد گلزنی در سال 2017 را به نام خود کرده است.

به گزارش ایلنا، بازیکن تیم ملی انگلیس غالبا در بعضی بازی‌ها خودش را نشان داده و ثبات لازم را نداشته. لینگارد تا قبل از شروع این فصل تنها 5 گل در لیگ برتر زده بود، او در پیروزی 4 بر 2 تیمش مقابل واتفورد در آخرین دیدار ماه نوامبر گل زد اما تعداد گل‌هایش همان پنج تا بود.

با آغاز ماه دسامبر و تا بازی با اورتون شش گل زده و تنها هری کین که هشت گل زده آمار بهتری نسبت به او داشته. این بازیکن 25 ساله دو گل به آرسنال زد، گل پیروزی را وارد دروازه وست برومویچ کرد و در بازی با برنلی دو گل زد تا تیمش از شکست نجات یابد.

لینگارد که در 9 بازی آخرش در لیگ برتر 7 گل زده، بعد از پیروزی مقابل اورتون گفت: «در درونم فکر می‌کنم باید خودم را هل بدهم و تا جایی که می‌توانم گل بزنم و به پیروزی تیم کمک کنم. من این بازی سمت چپ بودم و این یعنی مجوز دارم به سمت محوطه جریمه حریف حرکت کنم و خطر به وجود آورم. خوشحالم که این گل زیبا را زدم. تازه به نیمه راه رسیده‌ایم و برای بقیه فصل امیدهای زیادی داریم.»

 

هری کین جسی لینگارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر