کد خبر: 578396 A

سایت ترانسفرمارکت با بررسی ارزش هر کدام از بازیکنانی که در پایان فصل به انتهای قراردادهای خود با تیم‌هایشان می‌رسند، تیم منتخب بازیکنان آزاد تابستان سال 2018 را معرفی کرده است.

 در تیم منتخب این سایت آلمانی، سه بازیکن از منچستریونایتد، دو بازیکن از آرسنال و یک بازیکن از لیورپول به علاوه ستاره‌هایی از اتلتیک بیلبائو، اتلتیکومادرید، لاتزیو، شالکه و نیس حضور دارند.

الکسیس سانچس از آرسنال ارزشمندترین بازیکن این تیم است که قیمتی در حدود  7/57 میلیون پوند دارد و گفته می‌شود احتمال پیوستن او به سرمربی سابقش پپ گواردیولا در منچسترسیتی بسیار زیاد است. این اتفاق می‌تواند خبر بدی برای منچستریونایتد باشد؛ تیمی که ممکن است سه بازیکن باتجربه و تکنیکی‌اش را در تابستان از دست بدهد مگر اینکه با آنها در آینده‌ای نزدیک قراردادهای جدید بسته شود. اگر سرمربی باانگیزه‌ای پیدا شود که تابستان امسال با جذب این بازیکنان تیمی جدید را بسازد، آن تیم قطعاً‌ می‌تواند در بالاترین سطوح رقابت کند.

 

ترکیب تیم منتخب سایت ترانسفر مارکت به شرح زیر است:

کپا (اتلتیک بیلبائو) 7/17 میلیون پوند، خوان فران (اتلتیکو مادرید) 1/7 میلیون پوند، امره جان (لیورپول) 5/19 میلیون پوند، استفان دفری (لاتزیو) 1/31 میلیون پوند، دالی بلیند (یونایتد) 5/19 میلیون پوند، آندر اررا (یونایتد) 6/26 میلیون پوند، لئون گورتزکا (شالکه) 5/35 میلیون پوند، ماتا (یونایتد) 6/26 میلیون پوند، اوزیل (آرسنال) 4/44 میلیون پوند، سانچس (آرسنال) 7/57 میلیون پوند و بالوتلی (نیس) 3/13 میلیون پوند

 

لیورپول منچستریونایتد اتلتیکومادرید نقل و انتقالات اروپا الکسیس سانچس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر