کد خبر: 578238 A

محمدی مهر:

مدافع پارس جنوبی جم گفت: در نیم فصل دوم تمامی تیم‌ها در قامت مدعی حاضر می‌شوند و می‌بینید که استقلال خطرناک شده و نتایج بهتری کسب می‌کنند.

فرشاد محمدی مهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره شروع مدعی قهرمانی در نیم فصل دوم رقابت‌ها گفت: بد شروع نکردیم. برابر گسترش فولاد بد بازی نکردیم ولی نتیجه نگرفتیم. از این نتیجه راضی نیستیم و دو بازی اشتباهات داوری تاثیرگذار بود. برابر سپاهان اگر نتیجه نگیریم کارمان بسیار سخت می‌شود.

مدافع پارس جنوبی ادامه داد: این هفته هم باید برابر سپاهان بازی کنیم. آنها اصلا شبیه نیم فصل اول نیستند و تغییراتی جزئی داشتند. چند بازیکن مصدوم داریم و این برد می‌تواند خیلی به ما کمک کند. امیدواریم بازیکنان جدید به تیم کمک کنند و در بالای جدول ماندگار شویم.

محمدی مهر افزود: اگر 6 امتیاز نیم فصل دوم را کسب می‌کردیم فاصله با پرسپولیس حفظ می‌‌شد. زبیدی و سینگ مصدوم هستند و چند بازی آخر آقای تارتار آنقدر دستش خالی بود که تعویضی نداشت. در تعطیلات پاداش ها پرداخت شد و این هفته قرار شده که بخش دیگری از قراردادها را پرداخت کنند.

مدافع پارس جنوبی در پایان درباره هدف طلایی پوشان در پایان لیگ هفدهم گفت: همه تلاشمان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست و اگر دو بازی اول را نتیجه می‌گرفتیم از پیکان و بقیه تیم‌ها جدا می‌شدیم. در نیم فصل دوم تمامی تیم‌ها در قامت مدعی حاضر می‌شوند و می‌بینید که استقلال خطرناک شده و نتایج بهتری کسب می‌کنند.

هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال پارس جنوبی جم فرشاد محمدی مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر