کد خبر: 568065 A

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره شایعه ناراضی بودن شفر واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، سید رضا افتخاری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیرو اظهارات دبیر کل کنفدراسیون فوتبال‌آسیا که بر خلاف تصمیمات هیئت رئیسه کنفدراسیون بود از آقای تاج درخواست تشکیل جلسه ای دادیم تا درباره اینده این کار تصمیم بگیرم تا صحبت ها و موضع یکسانی داشته باشیم و اجازه ندهیم حق و حقوق باشگاه پایمال شود. ان شالله این جلسه خیر است و شرایط همه جوره به نفع ایران است و حرف آنها منطقی نیست. کشور ما در حال حاضر جزو امن ترین کشورهای دنیا محسوب می شود. این که ما امنیت نداریم بهانه است. سال گذشته تیمهای اماراتی و قطری آمدند و هیچ اتفاق خاصی رخ نداد. من پیشنهادم این است مسائل سیاسی را ورزشی قاطی نکنند.

وی درباره مصاحبه نقل شده از سوی شفر خاطرنشان کرد:  آقای شفر مصاحبه می کنند و این مساله و شایعه را تکذیب می کنند. متاسفانه حرف هایی در می آورند که چیزی برای گفتن داشته باشند. ایشان قرار است تکذیب کنند. همگی نقل قول بوده است. من سه روز پیش با آقای شفر در هتل المپیک جلسه داشتم. روز قبل از آن هم کارهایمان را در باشگاه هماهنگ کردیم. سه روز هم تعطیلی بود و مجوز های اردوی دوبی را نگرفتیم و قرار شد در تهران کار کنیم.

افتخاری در پایان از پرداخت درصدی از مطالبات بازیکنان و سرمربی تیمش خبر داد و گفت:  تا پایان نیم فصل 20 درصد دیگر از مطالبات بازیکنان را پرداخت می کنیم تا به 50 درصد برسیم. پول آقای شفر هم درصدی پرداخت شد و خانه هم برای ایشان گرفتیم تا دیگر مشکل اسکان هم نداشته باشند. 

استقلال تهران سید رضا افتخاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر