کد خبر: 567869 A

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از انتخاب کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ فوتبال جهان، پست جدیدی در صفحه فیسبوک خود به اشتراک گذاشت.

به گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو، مهاجم رئال مادرید، پنج شنبه در برج ایفل جایزه بهترین بازیکن سال 2017 از نگاه فرانس فوتبال را تصاحب کرد و کارلوس کی روش در صفحه فیسبوکش با به اشتراک گذاشتن تصویری از شاگرد سابقش در تیم ملی پرتغال، نوشت:

کسب پنجمین جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال جهان دستاوردی باور نکردنی برای کریستیانو رونالدو به حساب می آید. دستاورد ویژه و چشمگیری که باید به بهترین شکل مورد شناخت و کنکاش قرار گیرد. تبریک می گویم؛ رویارویی با این بازیکن و تیم ملی پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، امتیاز و مزیت بزرگی برای تیم ملی خواهد بود. کریستیانو رونالدو به عنوان مرد سال فوتبال جهان سطح رقابتی را که ما (تیم ملی ایران) باید برای آن آماده شویم، نشان داد و درست به همین دلیل است که ما باید آمادگی بسیار خوبی برای جام جهانی داشته باشیم. فقط افرادی که دوست و همراه ما نیستند و رفتار صادقانه ای ندارند، انجام یک برنامه آماده سازی منحصر به فرد و استثنایی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را زیر سئوال می برند. همه برای تیم ملی.

ssss

کارلوس کی روش کریستیانو رونالدو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر