کد خبر: 567795 A

او به پیشرفتم کمک کرد؛

سرمربی پیشین کریستیانو رونالدو در مصاحبه با مجله فرانس فوتبال از استعدادهای او گفت.

به گزارش  ایلنا، ژوزه مورینیو مصاحبه با مجله فرانس فوتبال پیش از دربی منچتسر را فرصت خوبی قلمداد کرد تا به تمجید از عملکرد شاگرد سابقش بپردازد. کریستیانو رونالدو پرتغالی شب پنجشنبه در برجل ایفل پنحمین توپ طلای دوران حرفه‌ای خودش را تصاحب کرد و مورینیو معتقد است نام او مانند پله، افسانه فوتبال برزیل، در یادها ماندگار می‌ماند.

مورینیو این مصاحبه را اینگونه آغاز کرد: فرزندان من بازی‌های پله را تماشا نکردند اما می‌دانند او چه کسی است. 40 سال بعد مردم می‌دانند که کریستیانو کیست و او همیشه بخشی از تاریخ فوتبال خواهد بود.

مورینیو

سرمربی پرتغالی در رئال مادرید با هموطنش مشکلاتی داشت که رسانه‌ها چندین بار به آن اشاره کردند، ژوزه در این باره اذعان داشت: این بخشی از کار من است و دوست ندارم که جزئیات آن را در اختیار عموم بگذارم. چیزهای زیادی در این باره نوشته و گفته شد که از نظرم غلط و اغراق آمیز بود. تنها می‌توانم بگویم که مشکل خاصی با او ندارم و به نظرم رونالدو هم اینگونه فکر می‌کند.

با اینکه بسیاری از بازیکنان و مربیان رابطه‌ای همانند پدر و پسر دارند اما ژوزه معتقد است ارتباط دارنده توپ طلا با او خیلی حرفه‌ای بود: این یک رابطه خوب بین مربی و بازیکن بود. همان چیزی که ما را متحد می‌کرد تا برنده جام‌ها شویم. در سه سالی که با هم سپری کردیم، او به عنوان یک بازیکن با من پیشرفت کرد و من به عنوان یک مربی به همراه او بهبود یافتم. 

کریستیانو رونالدو ژوزه مورینیو منچستریونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر