کد خبر: 565858 A

در انتظار زوج موفق برای پیکه؛

باشگاه بارسلونا در نظر دارد تا زمستان یک مدافع به خدمت بگیرد.

به گزارش ایلنا، دیدار روز شنبه برای بارسلونا علاوه براینکه پیروزی به همراه نداشت آنها را با شوکی عجیبی مواجه کرد. ساموئل اومتیتی به دلیل کشیدگی عضله و مصدومیت از ناحیه همسترینگ دو ماه از میادین دور خواهد بود و همین مصائب ارنستو والورده که در فصل جدید تمامی مدافعانش حداقل یک بار مصدومیت را تجربه کرده اند را دو چندان می‌کند.

نشریه اسپانیایی مارکا این سوال را مطرح کرده که بارسلونا با شرایط فعلی کدام بازیکن را در زمستان برای پست مدافع وسط جذب می‌کند؟ خاویر ماسکرانو و توماس فرمایلن فعلا در شرایط آماده سازی به سر می‌برند و در حال حاضر بعید به نظر می‌رسد که زوج خوبی برای جرارد پیکه در باشگاه وجود داشته باشد.

مارکا گفته بارسلونا بیشتر از هر زمانی دیگری حال به نقشه‌ای زمستانی فکر می‌کند تا حداقل یک مدافع جذب کند تا والورده نقص‌های ترکیبش را اینگونه برطرف کند.

اکنون با گزینه‌های احتمالی باشگاه بارسلونا از نگاه نشریه مارکا آشنا می‌شوید:

1. یری مینا؛ پالمیراس

این بازیکن مدتی است در رادار باشگاه قرار دارد و به عنوان یکی از اهداف تابستانی بارسلونا شناخته می‌شد با شرایط موجود بعید نیست مینا به عنوان خرید زمستانی معرفی شود.

پالمیراس

 

2. اینیگو مارتینز؛ رئال سوسیه داد

از اهداف تابستان امسال بود که اکنون حدود 32 میلیون یورو قیمت دارد.

2

 

3. یوناتان تا؛ بایر لورکوزن

او در سن 21سالگی از شرایط مطلوبی برخوردار است تا در بلوگرانا بازی کند با اینکه بندآزادسازی او حدود 25 میلیون یورو هزینه دارد.

3

 

4. مانوئل آکانجی، بازل

پس از جوانگرایی در تیم ملی سوئیس این بازیکن 22ساله در خط دفاعی بسیار طمئن ظاهر شده است و علاقه تیم‌های مطرح اروپایی را برانگیخته است.

4

 

5. ماتیاس دی لیخت؛ آژاکس

مدافع وسط هلندی در کلاس اروپایی بازی می‌کند و با اینکه 18 سال سن دارد و نسبت به بقیه گزینه‌ها جوان تر است در فینال اروپا بازی کرده و مسئولان باشگاه بارسلونا چندین ماه است که شرایط او را زیر نظر دارند.

6

بارسلونا نقل و انتقالات زمستانی اینیگو مارتینز یری مینا یوناتان تا مانوئل آکانجی ماتیاس دی لیخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر