کد خبر: 565632 A

بازیکنان سپیدرود رشت برای دیدار برابر پرسپولیس تهران آماده هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپیدرود رشت که در یک قدمی قعر جدول قرار دارد در رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل باید از پرسپولیس میزبانی کند.

سرخپوشان گیلانی که بخش عمده‌ای از شکست چهار هفته اخیرشان را به دلیل مصدومیت و محرومیت ستاره‌ها از دست داده‌اند در این دیدار به طور قطعی امید سام کن را در این دیدار در اختیار نخواهند داشت. سام کن در بازی مقابل تراکتورسازی دچار شکستگی مچ دست شد و به دلیل جراحی مجدد مدت بازگشتش طول کشید. مدافع جوان که هفته‌های گذشته زوج موفقی را با هادی موسوی تشکیل داده بود روز گذشته به تمرینات گروهی اضافه شد و فعلا شرایط بازی ندارد.

پویا نزهتی که در تمرینات دچار مصدومیت جزیی شده بود با توجه به شرایط حساس این بازی در چند بازی اخیر فشار کمتری را متحمل شده تا به بازی حساس هفته پایانی نیم فصل اول برسد. نزهتی در این فصل برای سرخپوشان 4گل وارد دروازه حریفان کرده و از مهره‌های کلیدی در خط حمله بوده است.

حسین کعبی که در بازی گذشته به دلیل سه کارته بودن مقابل فولاد خوزستان غایب بود به این بازی می‌رسد. حسین ابراهیمی هم که به همراه نزهتی 4گل زده پس از مصدومیت جزیی که بازی هفته چهاردهم را از دست داد در تمرینات حضور یافته و مشکلی برای بازی حساس با شاگردان برانکو ایوانکوویچ ندارد.

پرسپولیس تهران سپیدرود رشت هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر