کد خبر: 561892 A

مدافع گسترش فولاد کری‌خوانی را شروع کرد؛

مدافع گسترش فولاد از پیروزی مقابل استقلال خوزستان و تکرار آن مقابل استقلال تهران می‌گوید.

مسیح زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص پیروزی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی سختی بود ولی با توجه به نیازی که به 3 امتیاز بازی داشتیم از اول برای برد به زمین رفته بودیم و مطمئن بودیم دست پر خارج می‌شویم و خدا را شکر به هدف‌مان رسیدیم و کمی جایگاه‌مان در جدول بهتر شد.

وی در مورد گلزنی خودش در دقیقه 94 بازی گفت: همانطور که گفتم تا ثانیه آخر بازی مطمئن بودیم پیروز می‌شویم و اگر من هم گل نمی‌زدم بازیکن دیگری این کار را می‌کرد و فقط زحمت بچه‌های تیم به ثمر نشست و مهم 3 امتیاز بازی بود.

مدافع گسترش فولاد در مورد حضورش در تیم منتخب هفته ایلنا عنوان کرد: خوشحالم از این اتفاق و ممنونم که به من لطف داشتید. من هم یکی از بازیکنان تیم بودم و تلاشم را برای پیروزی تیم انجام دادم و امیدوارم بازهم در تیم منتخب قرار بگیرم.

زاهدی در مورد دیدار مقابل استقلال تهران در هفته سیزدهم گفت: استقلال تیم خوبی است ولی ترسی از آنها نداریم و به قول آقای کریمی مثل آب خوردن آنها را می‌بریم. همه تیم‌ها مثل هم هستند و ما هم روی نقاط ضعف استقلال به خوبی کار کردیم و به امید خدا دست پر از زمین خارج می‌شویم.

وی در مورد محرومیت تماشاگران استقلال در این دیدار عنوان کرد: همه فکر می‌کنند این موضوع به نفع ماست ولی فوتبال بدون تماشاگر هیجانی ندارد و دوست داشتم مقابل تماشاگران استقلال جلوی این تیم قرار می‌گرفتیم.

لیگ برتر فوتبال گسترش فولاد تبریز‌ استقلال خوزستان استقلال تهران مسیح زاهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر