کد خبر: 561783 A

خانزاده: تیم‌مان کامل بود می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم

مدافع پدیده از تساوی مقابل پرسپولیس و از دست رفتن جایگاه چهارمی جدول این تیم می‌گوید.

محمدرضا خانزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تساوی مقابل پرسپولیس در هفته دوازدهم اظهار داشت: بازی سختی بود و ما با وجود اینکه برای پیروزی به زمین رفته بودیم ولی با توجه به شرایط بازی و تعداد غایبان زیادی که داشتیم در مجموع مساوی هم نتیجه بدی برای ما نبود. هر چند اگر بازیکنان غایب ما حضور داشتند و با تیم کامل به زمین می‌رفتیم شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد. در هر صورت پرسپولیس یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین تیم آسیاست و مساوی مقابل این تیم نتیجه بدی نیست.

وی در مورد عملکرد خوب خودش در این دیدار و قرار گرفتن در تیم منتخب هفته خبرگزاری ایلنا گفت: از لطف شما ممنونم. من در مکتب پرسپولیس یاد گرفتم که در هر تیمی که بازی می‌کنم از جان و دل مایه بگذارم و بهترین عملکرد خودم را در زمین ارائه دهم و فقط به وظیفه خودم در تیم عمل کردم.

مدافع با تجربه پدیده در ادامه با اشاره به از دست دادن جایگاه چهارم جدول عنوان کرد: شک نکنید با بازگشت محرومان و مصدومان تیم دوباره نتایج خوبی کسب می‌کنیم و در جدول بالاتر از این قرار خواهیم گرفت. متاسفانه در این چند هفته اخطار بی‌خود زیاد گرفتیم و محرومیت‌ها به تیم ضربه زد. برای هفته بعد هم من و 2 بازیکن دیگر تیم محروم هستیم.

خانزاده در مورد دیدار با نفت تهران و عنوان کرد: در لیگ برتر بازی آسان نداریم و همانطور که گفتم تیم با 3 محروم و چند مصدوم در این دیدار حاضر می‌شود که کار را سخت می‌کند ولی امیدوارم 3 امتیاز بازی به پدیده برسد.

 

لیگ برتر فوتبال پدیده مشهد پرسپولیس تهران محمدرضا خانزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر