کد خبر: 556042 A

پرسپولیس که تا پیش از لیگ هفدهم بهترین تیم بازی‌های خانگی و در واقع رکورددار بود، حالا در خانه حریفان خطرناک است و در زمین خودی، کم‌خطر.

به گزارش ایلنا، عجیب است که تیمی با 5 پیروزی، تنها یک مساوی، 15 گل زده و 4 گل خورده در بازی‌های خارج از خانه بهترین باشد و از 4 بازی خانگی‌اش تنها دو تا را برده باشد؛ 2 پیروزی، یک مساوی و یک باخت.

با 4 گل زده و 2 گل خورده. البته که این آمار، قابل قبول به نظر می‌رسد اما وقتی احساس خطر می‌کنیم که بدانیم علی علیپور (بهترین گلزن پرسپولیس در این فصل) 5 گل از 6 گلش را در بازی‌های خارج از خانه زده و تنها گل خانگی او به استقلال، از روی نقطه پنالتی بود. گادوین منشا هم تنها گل لیگ برتری خود را در بازی خارج از خانه با تراکتورسازی زد و مهدی طارمی هم تمام گل‌های این فصلش (5 گل) در لیگ برتر را در بازی‌های خارج از خانه زده بود. گل‌های پرسپولیس در بازی‌های خانگی را هم شجاع خلیل‌زاده، وحید امیری، فرشاد احمدزاده و علی علیپور به ثمر رسانده‌اند که از این جمع، شجاع از بازی خانگی دو هفته آینده برابر پدیده محروم است و وضعیت احمدزاده، نامعلوم. حال آنکه پرسپولیس غیر از بازی با پدیده، تا پایان نیم‌فصل سه بازی خانگی دیگر هم برابر ذوب‌آهن، سپیدرود و صنعت‌ نفت (معوقه) دارد.

استقلال بازی پرسپولیس زمین صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر