کد خبر: 555969 A

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت در مورد صحبت‌های رضا گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، اظهاراتی را مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا پوریحیی، مدیر روابط عمومی باشگاه نفت طلائیه تهران، گفت: متاسفانه آقای گل محمدی به بحث باشگاه نفت به صورت شخصی نگاه میکند و مثل اینکه اطلاع کافی ندارند که تیم نفت آسیاییست و نماینده یک ملت و یک کشور در آسیاست، ایشان دقیقا در زمان ارسال مدارک باشگاه نفت به ای اف سی این تیم را مورد هجوم قرار می‌دهد.  

پوریحیی ادامه داد: تصمیم گیرنده در بحث مالکیت باشگاه نفت  کمیته واگذاری باشگاه میباشد و ایشان فقط نظارت دارند و تصمیم گیر نهایی نیست و فقط به دنبال حاشیه و مصاحبه و بازی های رسانه ایست  بهتر است جناب گل محمدی به جای مصاحبه و اتلاف وقت به فکر ورزش و بحث ملی و ارزشی باشگاه نفت باشد و به ورزش خدمت کند. 

پوریحیی در مورد صحبت های فریادشیران مدیر سابق آکادمی این باشگاه نیز افزود: جناب فریادشیران کارگردان و تهیه کننده ای حرفه ای در سینماست و شوهای تبلیغاتی را زیبا اجرا می‌کند. او با تحریک خبرگزاری‌ها و تماس‌های مکرر با آنها در پی بازگشت به این تیم و از بین بردن تمرکز تیم‌های پایه است، ایشان کمر به از بین بردن تیم نفت در تمام رده‌های سنی بسته و فراموش کرده‌اند. در دفتر باشگاه اشک می‌ریختند و درخواست سمت و حکم داشتند. انشاله با پیگیری های حقوقی که در حال انجام می‌باشد با تمام حاشیه سازان و بدخواهان تیم با ریشه و باسابقه نفت برخورد در خور و شایسته انجام خواهد شد.

رضا گل محمدی نفت طلاییه تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر