کد خبر: 555856 A

مربی تیم‌ملی تکواندو گفت: کاپیتان تیم‌ملی تکواندو از بهترین و با اخلاق ترین ملی پوشان کشورمان می‌باشد که در طول 13 سال حضورش توانسته مدال های خوشرنگی را کسب نماید .

به گزارش ایلنا علیرضا نصر آزادانی مربی تیم‌ملی تکواندو کشورمان در خصوص خداحافظی مسعود حجی زواره تکواندوکار بااخلاق کشورمان گفت: حجی زواره از جمله ورزشکاران محبوب و باغیرت تکواندو ایران است که برای سربلندی کشورش از هیچ کوششی دریغ نکرد. بیشتر از یک دهه در خدمت تیم ملی تکواندو بود و در این مدت بارها با کسب افتخارات بین المللی اشک شوق را در چشمان هموطنان خود نشاند و پرچم سه رنگ ایران عزیزمان را به اهتزاز در آورد.

وی افزود: با توجه به اینکه خداحافظی از دنیای قهرمانی برای مسعود زود است از او خواستیم تا بیشتر فکر کند اما تصمیم نهایی با خودش می‌باشد و امیدوارم بهترین تصمیم را گرفته و مسیر آینده زندگی اش را انتخاب کند.

مربی تیم ملی تکواندو کشورمان در پایان با اشاره به زحمات این تکواندوکار خاطرنشان ساخت: مسعود با توجه به شخصیت ممتازی که داشت به عنوان کاپیتان در کنار تیم حضوری موثر داشت و مسئولیت سنگین‌تری نسبت به دیگر هوگوپوشان بر دوش او بود. خدا را شکر همواره به عنوان یک بزرگتر به بهترین شکل میان اعضا و کادرفنی وفاق و همدلی ایجاد می کرد و وظیفه یک کاپیتان را به نحو احسن انجام می داد. برای این تکواندوکار مومن، منضبط و با اخلاق کشورمان آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

 

علیرضا نصر آزادانی تیم‌ملی تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر