کد خبر: 555486 A

تیم ملی کشورمان هنوز تصمیمی برای طراحی لباس در جام جهانی ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با نزدیک شدن به زمان برگزاری جام جهانی 2018 که در تابستان آینده قرار است برگزار شود، تیم‌های ملی حاضر در این رقابت به رونمایی از کیت طراحی شده‌شان می‌پردازند و در این میان تیم‌هایی که با شرکت تولیدی آدیداس قرارداد دارند زودتر از سایرین اقدام به رونمایی و انتشار تصاویر کیت‌هایشان کرده‌اند.

در این میان حتی تیم سوئد که باید در مرحله پلی‌آف مقابل ایتالیا به میدان برود و صعودش به جام جهانی قطعی نشده است هم از کیت خودش در جام جهانی رونمایی کرده است.

نکته جالب توجه در اینجا این است که با وجود ادعای مسئولان فدارسیون فوتبال کشورمان مبنی بر قرارداد با تولیدی آدیداس،‌ هیچ خبری از طراحی لباس برای جام جهانی وجود ندارد و با توجه به اینکه آدیداس زودتر از سایر تولیدی‌ها کار طراحی و رونمایی از لباس‌های جام جهانی را آغاز کرده، مشخص نیست چرا خبری از طراحی لباس برای تیم ملی کشورمان نیست.

دلیل این امر آن است که شرکت آدیداس طرف قرارداد فدراسیون فوتبال ایران به عنوان تولید کننده پوشاک نیست و در مقطعی که لباس‌های تیم ملی توسط آدیداس تولید شده‌اند، به صورت سفارشی طراحی و خریداری شده‌اند و آدیداس تولید کننده رسمی پیراهن تیم ملی فوتبال ایران محسوب نمی‌شود. به خاطر همین هم بود که در بازی دوستانه روسیه و ایران هر دو تیم برند آدیداس را در سمت راست خود داشتند اما لباس روسها برای دیدار با ایران آماده شده بود و لباس ایران هیچ نشانی که آن را به بازی با روسیه ربط بدهد نداشت.

معنی این موضوع آن است که ایران هنوز تولید کننده لباسش برای جام جهانی 2018 روسیه مشخص نیست. باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال برای جام جهاین هم لباس های عادی آدیداس را خریداری می کنند یا سرانجام با یک برند صاحب نام قرارداد امضا می کنند.

در زیر تصاویر کیت‌های رونمایی شده آدیداس برای تیم های ملی مختلف را می‌بینید:

 

تیم ملی روسیه:

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۶_۱۳-۵۷-۲۱

 

تیم ملی آلمان:

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۶_۱۴-۰۰-۲۴

 

تیم ملی بلژیک:

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۶_۱۵-۰۷-۳۶

 

تیم ملی ژاپن و سوئد:

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۶_۱۵-۲۹-۲۱

تیم ملی آرژانتین:

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۶_۱۵-۱۰-۲۶

 

تیم ملی اسپانیا:

photo_2017-11-06_16-23-09

 

تیم ملی کلمبیا:

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۶_۱۶-۰۷-۰۰

تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی 2018 روسیه شرکت آدیداس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر