کد خبر: 554328 A

راب جونز دارنده مدال برنز قایقرانی بازی های پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن، اقدام به حرکتی نمادین کرده تا بدین ترتیب آگاهی مردم را نسبت به ورزش افراد دارای معلولیت بالا ببرد.

به گزارش ایلنا راب جونز آمریکایی در نظر دارد طی ۳۱ روز، در ۳۱ شهر آمریکا دوی ماراتن برگزار کند.
این ورزشکار پارالمپیکی هر روز صبح از خواب برمی خیزد و می داند که باید چهار ساعت بدود اما آنچه وی را ترغیب به انجام هر باره می کند، هدفی است که برای خود ترسیم کرده است.
 وی در این باره گفت: تحمل چنین کاری ساده نیست. اما همه دردی که من تحمل می کنم پیش هدف و ماموریتم رنگ می بازد. به همراه برادران و خواهرانم می خواهم این داستان و این ماموریت را به انجام برسانم. بنابراین هر درد و هر خستگی تکرارشونده ای احساس بدی به نظر نمی رسد.
وی افزود: فقط کافی است به خاطر بیاورید که چرا این چالش را آغاز کرده اید. چون شما دلیل خوب و محکمی برای انجام چنین کاری دارید.

 

جونز در خصوص حضور در بازی های پارالمپیک لندن گفت: لندن به من نشان داد که هنوز می توانم از لحاظ جسمانی به سوی جلو حرکت کنم و می توانم خودم را هر روز وقف چیزی کنم. دانستن این امر کمی برایم احساس راحتی به همراه آورد.
در همین بازی ها بود که وی با همسرش «پاملا رلف» که او هم یک پاروزن است آشنا شد و ازدواج کرد. رلف دو مدال طلای قایقرانی لندن و ریو را در کارنامه دارد.
 

 

 

دوی ماراتن راب جونز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر