کد خبر: 554320 A

مدرس استرالیایی داوری پارا شنا:

مدرس استرالیایی داوری پارا شنا در پایان دوره داوری ملی گفت: داوران ایرانی معلومات بالایی دارند اما باید آن را به صورت عملی اجرا کنند.

به گزارش ایلنا، مدرس استرالیایی داوری پارا شنا در پایان دوره داوری ملی گفت: داوران ایرانی معلومات بالایی دارند اما باید آن را به صورت عملی اجرا کنند.
«مارگارت چمبرلین» با بیان این مطلب  گفت: من تحت تاثیر دانش و معلومات داوران ایرانی قرار گرفتم و برایم جالب بود که هیجان زیادی برای یادگیری دارند.
وی افزود: این دوره داوری سطح 2 بود که درباره اطلاعات پایه و اولیه صحبت می کردیم. من معتقدم داوران باید معلومات خود را بیشتر کنند و به تئوری هایشان صورت عملی بدهند. آنها با سوال کردن می توانند معلومات خود را گسترش دهند.
مدرس استرالیایی داوری پاراشنا اظهار داشت: من متوجه شدم که از لحاظ تئوری معلومات آنها خیلی بالا است، اما تئوری و عملی خیلی متفاوت است و باید سعی کنند آنچه به صورت تئوری در ذهن دارند را به صورت عملی اجرا کنند. آنها اگر این کار را انجام دهند مطمئنم که خیلی زود پیشرفت می کنند.
چمبرلین در پایان گفت: متوجه شدم که ایران نه تنها در شنا بلکه در سایر رشته ها نیز در تلاش است تا پیشرفت کند و این امر قابل تحسین است.

پارا شنا مارگارت چمبرلین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر