کد خبر: 551489 A

همه عوامل تراکتورسازی پشت کیانی هستند

مربی تراکتورسازی از پیروزی تیمش مقابل فجر سپاسی می‌گوید.

به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی پس از پیروزی 5 بر 2 تراکتورسازی مقابل فجرسپاسی در جام حذفی، اظهار داشت: همان‌طور که پیش‌بینی می‌کردیم، بازی دشواری داشتیم. ما می‌دانستیم مقابل تیم با قدمت بازی داریم که شرایط برای ما سخت می‌کند. جا دارد به بازیکنان تیمم خسته نباشید بگویم که همه انرژی خود را خرج کردند. انشاءالله بتوانیم همین روند را در مسابقات آینده نیز حفظ کنیم.

وی در خصوص اینکه تراکتورسازی در بازی امروز برای رساندن توپ به مهاجمان مشکلاتی داشت، تصریح کرد: امروز مقابل تیم خوبی بازی داشتیم که البته بچه‌ها حریف را دست کم گرفته بودند اما باید اتفاقات اخیر تراکتورسازی را در نظر بگیریم. ما از نظر نیروی انسانی تحت فشار هستیم اما باید تشکر کنم از بازیکنان که علیرغم اینکه بازی سختی داشتیم موفق شدند از آن سربلند بیرون بیایند. فجر تیم قدرتمندی بود که موفق شد تیم ما را تحت فشار بگذارد.

مربی تیم تراکتورسازی در خصوص بازیکنان مصدوم تیمش گفت: بازیکنان مصدوم ما رفته‌رفته دارند به تیم اضافه می‌شوند و برخی از آنها مشکلاتی بدنی دارند چرا که زمان زیادی است که از مسابقات دور بوده‌اند. امروز عشوری و نوری در زمین حضور داشتند که فکر می‌کنم شرایطشان خوب شده است. امیدواریم بقیه مصدومان ما نیز رفته‌رفته به تیم اضافه شوند.

وی به انتقاد از وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) پرداخت و گفت: به مسئولان حفظ و نگهداری زمین خسته نباشید می‌گویم که برای حفظ چمن تلاش می‌کنند، اما کیفیت این زمین خوب نیست. با وجود همه زحمات، این زمین کیفیت لازم را ندارد و در بازی تاثیر می‌گذارد. ما اینجا مقابل هر تیمی که قوی دفاع کند، به مشکل می‌خوریم. بازی روی زمین در اینجا مشکل است. باید راه‌حلی پیدا کنند که کیفیت زمین ارتقا پیدا کند. اگر می‌باختیم این را نمی‌گفتم.

حسینی در خصوص محرومیت مهدی کیانی گفت: باشگاه در این رابطه خیلی تلاش کرده. فکر نمی‌کنم کسی در این راه کاری نکرده باشد. من زیاد در جریان این مسائل نیستم، اما قطعاً محرومیت کیانی ضربه بزرگی به ما زده است. او یکی از ارکان تراکتورسازی بوده، اما اینکه بخواهم راجع به ریز مسائل صحبت کنم، نه در حیطه اختیاراتم است و نه از آن اطلاع دارم. این را قبول ندارم که باشگاه تراکتورسازی به ‌دنبال رفع محرومیت کیانی نبود. کل باشگاه، بازیکنان و کادر فنی پشت اوست. ما در حال رایزنی هستیم که این حکم شکسته شود.

مربی تیم تراکتورسازی در واکنش به صحبت‌های خبرنگاری که گفت: «چرا محرومیت بازیکنان استقلال و پرسپولیس بخشیده می‌شود، اما محرومیت بازیکنان تراکتورسازی نه؟»، گفت: ما نمی‌توانیم در این خصوص حرف بزنیم، اما امیدوارم احکام عادلانه باشد. همه اینها جوان هستند و این بحث می‌تواند تاثیر بگذارد. امیدوارم با تسامح بیشتری با این موضوع برخورد کنند تا تیمی که روی بازیکنش حساب کرده، دچار مشکل نشود.

حسینی با بیان این جمله که همیشه در جام حذفی شگفتی‌هایی رخ می‌دهد گفت: هر بازی جام حذفی مانند فینال است و ممکن است شگفتی رخ بدهد. همان‌طور که ما بازی را باخته بودیم، اما توانستیم در پایان نتیجه خوبی بگیریم.

 

جام حذفی ذوب آهن اصفهان فجر سپاسی مجتبی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر