کد خبر: 551474 A

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ نسبت به مشکلات بلیت فروشی در شهرآورد 85 توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، سعید فتاحی در پایان دیدار پرسپولیس و استقلال درباره مشکلات بلیت فروشی دربی بیان کرد: متاسفانه همیشه افرادی هستند که بدون بلیت وارد ورزشگاه می شوند. ما تنها کاری که می توانیم انجام دهیم، این است که اطلاع رسانی کنیم تا آنها که بلیت دارند، زودتر به ورزشگاه بیایند تا کسی از بلیت دارها پشت در نماند.

وی ادامه داد: وقتی مردم رعایت نمی کنند، ما چه کاری باید انجام دهیم. ما هرکاری می کنیم، مردم رعایت نمی کنند و بالاخره باید فرهنگ سازی انجام شود. ما با اینکه گفته بودیم درهای ورزشگاه ساعت 12 باز می شود، با نظر شورای تامین درها را ساعت 10 باز کردیم؛ اما بازهم اینطور شد.

فتاحی درباره راه ندادن دوربین های تلویزیونی به ورزشگاه بیان کرد: قانون این است که باید 70 درصد حق باشگاه ها از حق پخش تلویزیونی تامین شود. تا الان هم اگر اقدامی انجام ندادیم، به احترام مردم بوده و به همین خاطر هم اجازه پخش مستقیم بازی را دادیم. با این حال جلوی دوربین برنامه های تولیدی صداوسیما را گرفتیم؛ به همین خاطر سایت ها و خبرگزاری ها و برنامه هایی مثل نود و شب های فوتبالی و ... نمی توانند فیلم بازی را پخش کنند. این شرایط در همه جای دنیا وجود دارد.

استقلال پرسپولیس سازمان لیگ سعید فتاحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر