کد خبر: 551300 A

آاک آتن با در اختیار داشتن مدیرفنی سابق باشگاه پانیونیوس که رابطه خوبی با شجاعی دارد، خیلی امیدوار به عقد قرارداد با ستاره ایرانی است.

به گزارش ایلنا، آاک آتن رقمی چشمگیر برای جذب شجاعی پیشنهاد داده و بعید نیست پانیونیوس که با بحران‌های مالی هم دست و پنجه نرم می‌کند به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد و کاپیتان خود را در اختیار آاک قرار بدهد. شجاعی به دور از تمام اخباری که درباره جدایی‌اش مطرح می‌شود، هم و غم خود را روی موفقیت پانیونیوس گذاشته او می‌کوشد بازیکن موثری برای پانیونیوس در لیگ یونان باشد، درست مثل 8 هفته قبل که در قامت فرشته نجات در ترکیب این تیم درخشیده است.

 

 مسعود شجاعی در 33 سالگی انگار که تازه متولد شده. هافبک بازیساز پانیونیوس که بخش اعظمی از حملات این تیم را پایه‌ریزی می‌کند و البته گل‌های حساسی هم به ثمر می‌رساند. شجاعی که حالا تمرکز خود را فقط روی موفقیت پانیونیوس گذاشته، در هفته هشتم سوپرلیگ یونان باز هم گلی سرنوشت ساز به ثمر رساند تا یک برد ارزشمند برای پانیونیوس به دست بیاید.

پانیونیوس بعد از شکست هفته قبل برابر المپیاکوس، آن هم در خانه که اتفاقا با جنجال‌های فراوانی نیز توام بود، این بار در سفر به شهر کوچک طرابلس در جنوب یونان به مصاف آستراس رفت و در پایان با درخشش دوباره کاپیتان ایرانی خود با سه امتیاز زمین را ترک کرد تا دوباره شانس قرار گرفتن در جمع تیم‌های بالای جدول را داشته باشد.

مسعود گل سه امتیازی پانیونیوس را با حرکتی دیدنی و روی پاس مهاجم این تیم در حالت تک به تک وارد دروازه کرد تا سومین گل این فصل را به نام خود ثبت و به رده سوم برترین گلزنان سوپرلیگ یونان صعود کند و همسایه کریم انصاری فرد شود.

شجاعی 3 گل خود را در هفته‌های سوم، هفتم و نهم به ثمر رسانده. او در هفته سوم موفق شد دروازه پانتولیکوس را باز کند. گلی که فقط یک امتیاز به حساب پانیونیوس واریز کرد. شجاعی در هفته هفتم و بازی حساس مقابل المپیاکوس هم دروازه حریف قدرتمند پانیونیوس را باز کرد. او در روزی که پانیونیوس در ورزشگاه خانگی بازی می‌کرد، گل دوم این تیم را به ثمر رساند اما نتوانست مانعی برای شکست 4بر3 پانیونیوس باشد.

شجاعی این هفته هم گل 3 امتیازی به ثمر رساند تا روی 4 امتیاز کسب شده توسط پانیونیوس تاثیر صددرصدی داشته باشد. مسعود که اخبار متفاوتی درباره حضور او در تیم ملی ایران شنیده می‌شود، فصل فوق‌العاده‌ای را در یونان سپری می‌کند؛ شاید بهترین فصل دوران حرفه‌ای فوتبالش که به 15 سال می‌رسد. حتی بهتر از دورانی که او در اوساسونا حضور داشت و مقابل رئال مادرید و بارسلونا بازی می‌کرد.

دعوت نشدن به تیم ملی می‌تواند یکی از دلایل درخشش شجاعی در یونان باشد. او حالا تمرکز خود را فقط به رقابت‌های باشگاهی معطوف کرده و همین می‌تواند نکته پنهان ماجرا باشد. البته که مسعود علاقه‌مند است تا سومین جام جهانی خود را تجربه کند و با این درخشش بعید نیست او دوباره به تیم ملی دعوت شود و همراه سایر بازیکنان به روسیه سفر کند. آقای گل فعلی لیگ یونان، الکساندر پریژوویچ صرب است؛ مهاجم 27 ساله پائوک که 5 گل به ثمر رسانده. کنستانتینوس فورتونیس، هافبک 25 ساله المپیاکوس با 4 گل زده در رده دوم جدول بهترین گلزنان قرار دارد. بعد از او نوبت می‌رسد به بازیکنانی که 3 گل به ثمر رسانده‌اند؛ بازیکنانی همچون کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی که در کورس آقای گلی قرار دارند.

مسعود از نظر به ثمر رساندن گل هم بهترین فصل فوتبال خود را سپری می‌کند. او هیچ فصلی، تا پایان هفته هشتم، 3 گل وارد دروازه حریفان نکرده بود. نه در اوساسونا، نه در لیگ قطر و نه در لاس پالماس. او حالا یک مدعی جدی برای به دست آوردن کفش طلای لیگ یونان است. این عنوان بی‌شک هدف اصلی شجاعی نیست اما می‌تواند یکی از چالش‌های ویژه او باشد.

مسعود آنقدر درخشیده که در دومین فصل حضور در پانیونیوس، کادر فنی بازوبند کاپیتانی را در اختیار او قرار داده و حتی تیم‌های مطرحی برای جذب او پیشقدم شده‌اند. در راس این تیم‌ها، آاک آتن قرار دارد که شجاعی را به‌عنوان جدی‌ترین هدف زمستانی خود برگزیده و برای جذب او به پانیونیوس پیشنهاد هم داده.

 

آاک آتن با در اختیار داشتن مدیرفنی سابق باشگاه پانیونیوس که رابطه خوبی با شجاعی دارد، خیلی امیدوار به عقد قرارداد با ستاره ایرانی است. آاک آتن رقمی چشمگیر برای جذب شجاعی پیشنهاد داده و بعید نیست پانیونیوس که با بحران‌های مالی هم دست و پنجه نرم می‌کند به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد و کاپیتان خود را در اختیار آاک قرار بدهد. شجاعی به دور از تمام اخباری که درباره جدایی‌اش مطرح می‌شود، هم و غم خود را روی موفقیت پانیونیوس گذاشته. او می‌کوشد بازیکن موثری برای پانیونیوس در لیگ یونان باشد، درست مثل 8 هفته قبل که در قامت فرشته نجات در ترکیب این تیم درخشیده است.

 

تیم ملی فوتبال ایران مسعود شجاعی پانیونیوس آاک آتن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر