کد خبر: 544270 A

انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه - اروپا

لهستان با پیروزی خانگی مقابل مونته نگرو سهمیه جام جهانی 2018 روسیه را کسب کرد.

به گزارش ایلنا، شب پایانی مرحله انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه، با برد تیمهای انگلیس، لهستان و اسلواکی پیگیری شد.

*گروه E

لهستان در خانه با نتیجه پرگل 4 بر 2 مقابل مونته نگرو به پیروزی رسید و جشن صعود را مقابل دیدگان هوادارانش برگزار کرد.کریستوف مکژینسکی (6)، کامیل گروسیچکی (16)، رابرت لواندوفسکی (86) و استویکوویچ (87) زننده گل های تیم لهستان بودند و  موگوسا (87) و توماسویچ (83) برای مونته نگرو گلزنی کردند.

در بازی دیگر دانمارک میزبان رومانی بود و برابر این تیم یک بر یک متوقف شد.ارمنستان هم در زمین قزاقستان به تساوی یک بر یک رسید.

در این گروه لهستان با 25 امتیاز به عنوان صدرنشین به جام‌جهانی صعود کرد و دانمارک با 20 امتیاز به پلی آف رسید. مونته‌نگرو، رومانی، ارمنستان و قزاقستان هم حذف شدند.

هری-کین

*گروه F

در این گروه تیم های لیتوانی و انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر انگلیس خاتمه یافت.هری کین در دقیقه 26 از روی نقطه پنالتی برای انگلیس گلزنی کرد.

در دیگر دیدار این گروه اسکاتلند در زمین اسلوونی 2 بر 2 متوقف شد. اسلواکی نیز در زمین خود مقابل مالت 3 بر صفر برنده شد.

دراین گروه انگلیس با 26 امتیاز مستقیم راهی جام‌جهانی شد و اسلوواکی با 18 امتیاز شانس حضور در پلی آف را دارد در صورتی که یونان در بازی بعدی خود پیروز نشود.

اسکاتلند، اسلوونی، لیتوانی و مالت حذف شدند.

انتخابی جام جهانی روسیه تیم ملی لهستان تیم ملی انگلیس تیم ملی دانمارک تیم ملی اسکاتلند تیم ملی اسلوونی تیم ملی مالت تیم ملی قزاقستان تیم ملی رومانی تیم ملی مونته نگرو تیم ملی ارمنستان تیم ملی لیتوانی تیم ملی اسلواکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر