کد خبر: 544046 A

هدفی به جز قهرمانی نداریم

مدافع ذوب‌آهن در خصوص شرایط تیمش در تعطیلات لیگ برتر می‌گوید.

محمد نژادمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط ذوب‌آهن اظهار داشت: تیم اوضاع خوبی دارد و تمرینات‌مان را منظم پیگیری می‌کنیم و بازی دوستانه خوبی هم داشتیم که به آمادگی تیم و قرار گرفتن در شرایط بازی کمک کرد و بی‌صبرانه منتظر شروع مجدد لیگ هستیم تا با پیروزی مقابل پدیده و سایر بازی‌ها اختلاف‌مان را با صدر جدول کم کنیم.

وی افزود: متاسفانه در دیدارهای اخیر با وجود بازی خوبی که به نمایش گذاشتیم نتایجی که استحقاقش را داشتیم نگرفتیم و دلیل آن مصدومیت‌های زیاد بازیکنان، اشتباهات داوری و بدشانسی بوده است. تیم ما گل‌های خوبی می‌زند ولی در چند بازی نتوانستیم از آن محافظت کنیم و برد را با تساوی عوض کردیم و این موضوع امتیازات زیادی از ما گرفت.

مدافع ذوب‌آهن در ادامه گفت: کادرفنی جدید با تفکرات جدید در فصل جدید به ذوب‌آهن آمده است و در این چند هفته فرصتی بود تا با تفکرات جدید آشنا شویم و رفته رفته بازی تیم پخته‌تر شد و از اینجا به بعد وقت نتایج خوب ذوب‌آهن است.

نژادمهدی با اشاره به هدف این فصل ذوب‌آهن عنوان کرد: شک نکنید هدفی جز قهرمانی نداریم و تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا به صدر جدول برسیم و آن را حفظ کنیم. ذوب‌آهن پتانسیل بالایی دارد و آن را با نتایج هفته‌های اخیر نسنجید.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان محمد نژاد مهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر