کد خبر: 543980 A

هدفم پوشیدن پیراهن تیم ملی است؛

مدافع پارس جنوبی جم معتقد است روند آنها در لیگ برتر ادامه دار خواهد بود و حداقل یک بازیکن از این تیم مسافر جام جهانی خواهد شد.

میثم تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درخصوص تمرینات پارس جنوبی جم در تعطیلات گفت: از شرایط خوبی بهره می‌بریم و بعد از سه روز تعطیلات تمرینات در آماده می‌شویم که دیداری سختی برابر تراکتورسازی داریم. دو بازی خارج از خانه داریم .

وی ادامه داد: پیش از آغاز فصل وقتی در اردوی ارمنستان بودیم همه فکر می‌کردند تیم ما که تازه به لیگ برتر صعود کرده است برای بقیه تیم‌ها زنگ تفریح باشد که به لیگ برتر آمده‌ایم و آخر فصل هم سقوط کنیم. تمامی بازیکنان قول دادیم که تا حد امکان مقاومت کنیم و با قبول گل کمتر شکست ناپذیر باقی بمانیم. از پارسال این روند را نمایش داده ایم. فصل قبل 24 بازی شکت نخوردیم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد تا به هدفمان برسیم.

مدافع پارس جنوبی جم درخصوص همکاری با مهدی تارتار اظهار داشت: دو سال با ایشان سابقه همکاری دارم و به عنوان یک دوست به تمامی بازیکنان محبت می‌کند و رابطه نزدیکی با بازیکنان دارد.

تیموری در پاسخ به این سوال که برخی صدرنشینی این روزهای پارس جنوبی را شانس می دانند، گفت: هفته‌های اول همه این را می‌گفتند و تا هفته سوم هم ادامه داشت اما فهمیدند که ما یک تیم هستیم. آمدیم که شگفتی سازی کنیم و تا الان شرایط خیلی خوب بوده و ان شاء الله به هدفمان دست پیدا کنیم. شرایط مالی خوبی داریم و مشکلی از این بابت نداریم.

مدافع پارس جنوبی درباره اینکه حضور نداشتن حتی یک بازیکن از این تیم در اردوی تیم ملی از انگیزه بازیکنان این تیم کم نمی‌کند، اظهار داشت: اینطور نیست. ما تمام تلاشمان را می کنیم تا حداقل یک نماینده از پارس جنوبی در جام جهانی به همراه تیم ملی ایران حضور داشته باشد. تمام هدفم پوشیدن پیراهن تیم ملی است و  حتما روزی به آن دست پیدا می‌کنم.

تیم ملی ایران مهدی تارتار تیم فوتبال پارس جنوبی جم میثم تیموری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر