کد خبر: 543869 A

ایران تاکنون در مهرماه با کی روش شکست نخورده است.

به گزارش ایلنا، دیدار سه شنبه روسیه و ایران، یازدهمین دیدارکی روش در مهرماه با تیم ملی ایران است. در ۱۰دیدار قبلی ۸ برد و دو تساوی بدست آمده و هیچ وقت ایران در این ماه با کی روش نباخته است. در ادامه مروری بر ۱۰ تقابل قبلی می اندازیم:

1-سیزده مهر1390: ایران 7-0 فلسطین

این بازی دوستانه در ورزشگاه آزادی انجام شد و محمد قاضی، کریم انصاری فرد، جواد نکونام، پژمان منتظری، پژمان نوری و جواد کاظمیان(دو گل) گلزنان ایران بودند.

2-نوزده مهر 1390: ایران 6-0 بحرین

مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 و برتری کوبنده ایران با گل های سید جلال حسینی، مجتبی جباری، هادی عقیلی، آندو تیموریان، کریم انصاری فرد و غلامرضا رضایی.

3-بیست و پنج مهر 91: ایران 1-0 کره جنوبی

حساس ترین برهه رقابت های مقدماتی جام جهانی و پیروزی 1-0 ایران با گل جواد نکونام در حالی که مسعود شجاعی از زمین اخراج شده بود و ملی پوشان یک یار کمتر داشتند.

4-بیست و سه مهر 1392: ایران 2-1 تایلند

مسابقات مقدماتی جام ملت های 2015 استرالیا بود و شاگردان کی روش به سختی با گل های سید جلال حسینی و گوچی به برتری رسیدند.

5-بیست و هفت مهر 1393: ایران 1-0 کره جنوبی

بازهم مهرماه و بازهم برد یک گله. این بار تیم ملی در یک بازی دوستانه با گل سردار ازمون در آخرین دقیقه نیمه نخست حریف اسم و رسم دار خود را شکست داد.

6-شانزده مهر 1394: عمان 1-1 ایران

مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 و مقدماتی جام ملت های 2019 بود. شاگردان کی روش در یکی از بدترین نمایش های خود در امان به تساوی 1-1 رسیدند. تک گل ایران توسط سید جلال حسینی زده شد.

7-بیست و یک مهر 1394: ایران 1-1 ژاپن

سامورایی ها به تهران آمده بودند تا دیداری تدارکاتی را به انجام برسانند. شاگردان وحید حلیل هودزیچ با یک تساوی 1-1 ایران را ترک کردند. مهدی ترابی روی برگشت یک پنالتی تک گل ایران را زد.

8-پانزده مهر 1395: ازبکستان 0-1 ایران

مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 و دیدار حساس ایران با ازبکستان آماده در خانه اش. ملی پوشان با تک گل سید جلال حسینی در نیمه نخست کار مردان ساموئل بابایان را یکسره کردند.

9-بیست مهر 1395: ایران 1-0 کره جنوبی

سومین پیروزی پیاپی 1-0 ایران مقابل کره جنوبی در ورزشگاه آزادی و در مهرماه. این بارهم سردار‌ازمون موفق شد در شب تاسوعای حسینی روی ارسال رامین رضاییان دروازه جونگ سونگ ریونگ را باز کند و ایران را به یک برد ارزشمند برساند.

10-سیزده مهر ۱۳۹۶: ایران 2-0 توگو

دومین تقابل ایران در برابر توگو بعد از ۱۲ سال که بازهم با برتری ۲-۰ تیم ملی همراه بود. شاگردان کی روش مانند مردان برانکو به حریف آفریقایی خود دو گل زدند. کریم انصاری فرد زننده هر دو گل ایران بود. سرمربی پرتغالی تیم ملی در این مسابقه بیشتر از نفرات ذخریه خود استفاده کرده بود.

تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش تیم ملی روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر