کد خبر: 543773 A

برای من افتخار است که بازوبند تیم ملی را بر بازو ببندم؛

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: بازی با توگو برای ما مفید بود از این جهت که به احتمال خیلی زیاد در جام‌ جهانی با یک تیم آفریقایی همگروه خواهیم شد.

به گزارش ایلنا، کریم انصاری‌فرد پیش از آغاز تمرین امروز شاگردان کارلوس کی روش اظهار داشت: خدا را شکر بعد از صعود تیم به جام جهانی 2018 بازی‌های تدارکاتی ما شروع شد که یکی با توگو بود و بعدی روز سه شنبه با روسیه است که کمک زیادی به ما خواهد کرد.

وی افزود: مطمئنا چنین بازی‌های خوب دوستانه‌ای برای تیم ملی مثمر ثمر است و امیدوارم در آینده هم بتوانیم با تیم‌های اینچنینی و بزرگ بازی دوستانه داشته باشیم که مسلما به تیم ملی کمک زیادی خواهد کرد تا بتوانیم بهترین عملکرد را در جام‌جهانی داشته و راهی مرحله بعد شویم.

مهاجم تیم ملی در پاسخ به این سوال که چه احساسی داشت وقتی بازوبند کاپیتانی را در بازی با توگو بر بازو بست تصریح کرد: اولین بار نبود که این اتفاق برای من رخ می‌داد چرا که پیش از این هم قبل از جام ملت‌ها مقابل عراق افتخار این را داشتم که بازوبند کاپیتانی را بر بازو ببندم. برای من افتخار است که بازوبند تیم ملی را بر بازو ببندم چرا که پیش از این بازیکنان بزرگی از جمله علی دایی، افشین پیروانی، جواد نکونام، مهدی مهدوی‌کیا، مسعود شجاعی و ... آن را بر بازو بسته بودند.

انصاری‌فرد در مورد صحبت‌هایی که در مورد بازی دوستانه ایران و توگو می‌شود، گفت: بازی با توگو برای ما مفید بود از این جهت که به احتمال خیلی زیاد در جام‌ جهانی با یک تیم آفریقایی همگروه خواهیم شد. اگر خاطرتان باشد قبل از جام جهانی دوره قبل هم وقتی در کشور آفریقای جنوبی اردو زدیم خیلی‌ها ایراد گرفتند اما دیدید که در این کشور بازی‌های تدارکاتی خوبی با تیم‌های آفریقایی برگزار کردیم و در نهایت مقابل نیجریه بازی خوبی انجام دادیم و نتیجه آن را هم همه می‌دانند.

کریم انصاری‌فرد جام جهانی 2018 روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر