کد خبر: 543519 A

مازیار ربیعی‌فر ابراز نگرانی کرد که شرایط مالی برق جدید شیراز اگر با روند فعلی ادامه پیدا کند، آنها دچار افت شدید خواهند شد.

مازیار ربیعی فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره پیروزی برابر صبای قم در هفته هفتم لیگ دسته اول اظهار داشت: بازی خوب یرا شاهد بودیم و در نیمه اول بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتیم ومتاسفانه توپی که گل نبود و بسیاری از کارشناسان هم به آن معتقد بودند، توسط داور خط گل اعلام شد و تمرکز تیم ما را به هم ریخت. در نیمه دوم تیم حریف بهتر ظاهر شد و یک ضربه هم به تیرک دروازه ما زدند. ما هم دست و پا بسته نبودیم و به پیروزی رسیدیم.

وی ادامه داد: چیزی از ارزش‌های صبای قم کم نشد و تیم جوان ما موفق شد تیمی که با ساختار خوبی زیر نظر آقای افاضلی شکل گرفته است را شکست بدهد. روند خوبی را پیش گرفته‌ایم و امیدواریم ادامه دار باشد. 

مربی برق جدید شیراز خاطرنشان کرد: آقای مهابادی شخصیت فوق العاده‌ای دارد و یکی از گزینه‌هایی که من در این تیم حضور دارم مسائل فنی ایشان است. ایشان با تیم‌های جوان عملکرد خوبی داشته و این را با تیم گهر درود نشان داده  است. ما در حال حاضر توقع بالایی نداریم و تنها امیدواریم مسئولین شهر به داد مشکلات شدید مالی رسیدگی کنند. اگر اینطور نباشد شاید در آینده نزدیک روند تیمی‌مان با سقوط همراه شود. هفته آینده برابر ماشین سازی دیدار می‌کنیم و برای سه امتیاز در خانه آنها قرار می‌گیریم. خوشبختانه آقای مهابادی تیم را تهاجمی روانه میدان می‌کنند و از عملکرد دفاعی چندان استفاده نمی‌کنند.

داوود مهابادی برق جدید شیراز مازیار ربیعی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر