کد خبر: 543451 A

فدراسیون بین المللی ورزش های ویلچری و قطع عضو ملقب به آیواز به منظور توسعه دوجانبه روابط و فراهم کردن موقعیت های ورزشی با سازمان جهانی پاراوالیبال قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، این قرارداد در ابوظبی امارات و با حضور «پل دیپیس»، رئیس آیواز و «بری کوزنر»، رئیس سازمانی جهانی پاراوالیبال، منعقد شد.

کوزنر در این خصوص اظهار کرد: «خوشحالیم از اینکه در راهی با آیواز پیمان مشارکت بسته ایم که هر دو طرف از آن سود می بریم. فعالیت های آینده می تواند شامل والیبال نشسته و والیبال ایستاده ساحلی باشد که برای ورزشکاران هر دو بخش از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود و نیاز داریم که برای آنها موقعیت های هرچه بیشری فراهم کنیم تا در همه سطوح در تمرینات شرکت داشته باشند. اطمینان خاطر دارم که سازمان های ما، فعالیت بیش از اندازه در دستور کار خود قرار خواهند داد تا این اتفاقات روی دهد.»

رقابت های امسال آیواز شامل پاراتیروکمان، دو و میدانی، شنا، تنیس روی میز و تکواندو خواهد بود که از ۳۰ نوامبر تا ۶ دسامبر (۹ تا ۱۵ آذر)  در سانتو آنتونیو پرتغال برگزار خواهد شد.

دیپیس هم گفت: «امضای تفاهمنامه با سازمان جهانی پاراوالیبال یک قدم بسیار بزرگ است و ما به افزایش مشارکت بین دو سازمان امیدواریم. و اینکه بتوانیم برای ورزشکاران دارای معلولیت در سراسر جهان موقعیت های ورزشی فراهم کنیم.»

تکواندو تنیس روی میز دو و میدانی کمیته ملی پارالمپیک پاراتیروکمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر