خبرگزاری کار ایران

| 01:19   
کد خبر : ۵۳۳۲۰۲

فریدى: از امروز بدنبال کلاسى دیگر و یادگیرى بیشتر هستم

نوید فریدى مربى پایه هاى استقلال تهران در خصوص کلاسهاى مربیگرى بدنسازى فوتبال گفت:این کلاسها بسیار خوب و پر بار بود

فریدى: از امروز بدنبال کلاسى دیگر و یادگیرى بیشتر هستم

به گزارش ایلنا نوید فریدى مربى پایه هاى استقلال تهران در خصوص کلاسهاى مربیگرى بدنسازى فوتبال گفت :این دوره از کلاسها که به میزبانى استان البرز از جمعه هفته قبل آغاز شده بود امروز با امتحان کوچینک عملى و تئورى به پایان رسید.
وی ادامه داداین کلاسها بسیار خوب و پر بار بود که با مدیریت فدراسیون فوتبال و کمیته آموزش که جا داردبابت برگزارى و هماهنگى این کلاسها تشکر ویژه اى بکنم  برگزار گردید. مربی استقلال ادامه داد:مدرس این دوره کلاسها دکتر غلامرضا جهانى بودند که دانش بسیار غنى و به روزى  دارند و مدرس AFC مى باشند , از زحمات و شیوه تدریس ایشان کمال تشکر را دارم. من در زمانى که امارات بودم و در لیگ دسته یک بازى مى کردم  در یک دوره کلاسهاى بدنسازى فوتبال شرکت کرده بودم که دوره اى بیست روزه  بود ، امیدوارم این کلاسها نیز مدتشان طولانى تر شود تا مربیان بتوانند مطالب بیشترى از این اساتید خوب ایرانى بیاموزند.  

وی خاطرنشان کرد:امیدوام بتوانم آنچه مى آموزم به بازیکنانم به نحوه عالى انتقال دهم به خصوص رده پایه که باید بسیار دقیق و با حساسیت بیشترى با آنها کار کرد.خدارو شکر در باشگاه استقلال تهران همه مربیان در رده پایه با حساسیت خاص و دقت بیشترى در امر تکنیک و تاکتیک و بدنسازى کار مى کنند و همه مشتاق یادگیرى و آموزش  بیشتر مى باشند  
 فریدى در پایان گفت : در آخر از هیات فوتبال استان البرز و جناب آقاى محمد جبار پور مسئول  کمیته اموزش  کمال تشکر را دارم .

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز