کد خبر: 529959 A

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در هتل با خبرنگاران کره ای حرف زد.

به گزارش ایلنا، لغو تمرین تاکتیکی تیم ملی ایران باعث شد خبرنگاران کره‌ای به سوی هتل محل اقامت ملی‌پوشان در شهر پاژو بروند.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در شروع مصاحبه خود با خبرنگاران رسانه‌های کره‌جنوبی گفت: این افتخار بزرگی است که دوباره با کره‌جنوبی بازی می‌کنیم. کره‌جنوبی تیمی است که بارها به جام‌جهانی صعود کرد و این بازی فرصت آموزشی برای ما خواهد بود. اینجا مردمان خوب و بازیکنان مستعدی وجود دارند.

وی اظهار داشت: از خبرنگاران تشکر می‌کنم و سپاسگذار بازیکنان ایران به خاطر احترام‌شان هستم. همیشه از حضور شما در محل تمرینات هم قدردانی می‌کنم. روز گذشته مصاحبه‌ای با رسانه‌های کره‌جنوبی داشتم و اعلام کردم که تمرینات حرفه‌ای را در این کشور انجام می‌دهیم. من آدم صادقی هستم. کره‌جنوبی و ایران تولد دوباره نماینده آسیا است که برای فوتبال این قاره نیز خوب خواهد بود.

سرمربی پرتغالی تیم ملی یادآور شد: تیم‌های بیشتری در آسیا باید با هم رقابت کنند و این همان چیزی است که هواداران فوتبال می‌خواهند.  سرمربیان و بازیکنان فوتبال قادر هستند تا به فوتبال آسیا کمک کنند در صورتی که  در کنار هم رشد کنند. اگر تماشاگران بیشتری به ورزشگاه سئول حتی بیشتر از 60 هزار نفر برای بازی کره‌جنوبی و ایران بیایند بهتر است.

تیم ملی ایران کارلوس کی روش تیم ملی کره جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر