کد خبر: 529941 A

مهاجم پرسپولیس در روزهای خوبش به سر می‌برد و در غیاب طارمی می‌تواند گزینه اول برانکو در خط حمله باشد.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس تهران روز گذشته به برتری 6گله برابر خوشه طلایی ساوه، تیم دسته دومی، دست یافت تا شاگردان برانکو ایوانکوویچ در اولین دیدار پس از الاهلی آمادگی لازم برای حضور در مرحله سوم جام حذفی را کسب کنند.

گادوین منشا در دیدار برابر الاهلی به تعویض طلایی برانکو ایوانکوویچ بدل شد و دقایقی پس از حضورش در ترکیب اصلی از پشت محوطه با شوتی دقیقه دروازه حریف عربستانی را باز کند و با رساندن نتیجه بازی به تساوی یک امتیاز ارزشمند را در دیدار رفت برابر سرخپوشان کسب کند.

منشا روز گذشته در غیاب مهدی طارمی در کنار علی علیپور زوج حمله پرسپولیس را تشکیل داد. مهاجم تازه وارد سرخپوشان تهران روز گذشته هم گلزنی کرد تا روند خوبش ادامه دار باشد. در کنار او علی علیپور هم دو گل به ثمر رساند.

مهاجم سنگالی در دیدار مقابل نفت تهران در مرحله سوم جام حذفی از امید اصلی برانکو و سرخپوشان برای گلزنی به شمار می‌رود و نگاه‌ها به جای طارمی که در اردوی تیم ملی برای بازی با کره جنوبی و سوریه به سر می‌برد، به اوست.

در جریان تمرین امروز منشا ضربات سر را تمرین کرد تا تغییر رویه‌ای در تاکتیک گلزنی‌اش داشته باشد و برانکو ایوانکوویچ از نزدیک نظاره گر تمرینات او بود.

3343343

پرسپولیس مهدی طارمی گادوین منشا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر