کد خبر: 529918 A

بازیکنان و کادر فنی تیم ملی کره جنوبی از کیفیت ورزشگاه سئول شکایت دارند.

به گزارش ایلنا، در حالی که حدود 48 ساعت تا آغاز بازی تیم‌های کره جنوبی و ایران باقی مانده است یک مشکل جدید و جدی به وجود آمده است. وضعیت چمن ورزشگاه جام جهانی سئول مدتی است بسیار بد و بی کیفیت شده است.

چند روز قبل که سرمربی و بازیکنان کره از این ورزشگاه دیدن کردند با مشکلات زیادی مواجه شدند به طوری که کی سونگ یئونگ گفت: من دوست ندارم و نمی خواهم که در این زمین با ایران بازی کنم.

شین تائه یونگ، سرمربی کره هم اظهار داشت: واقعا صادقانه بخواهم بگویم شرایط خیلی بد است و زمین اصلا کیفیت ندارد. امیدوارم تا شروع بازی وضعیت بهتر شود.

در این زمین فقط تیم سئول دسته دومی بازی می کند اما در حال حاضر برای بهبود کامل آن به 70 میلیون یوان کره نیازمند است. با این حال در یکی دو روز گذشته شبانه‌روزی روی زمین کار کرده اند و وضعیت کمی بهتر شده است اما هنوز با ایده آل فرق دارد.

رسانه های کره ای اعلام کرده اند برای تیم‌شان که فوتبال را روی زمین بازی می کند خیلی سخت است بخواهند در این زمین کار خودشان را انجام بدهند و به جنگ ایران بروند. آنها اعتقاد دارند باید به خوبی از میزبانی مقابل ایران استفاده کنند که حالا با این وضعیت این امر غیر ممکن خواهد بود.

 

61

 

62

 

تیم ملی ایران کارلوس کی روش تیم ملی کره جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر