کد خبر: 529901 A

در اصفهان به امثال نویدکیا می‌گویند"فحش‌نشینده"

سرپرست سپاهان از شرایط قهر نویدکیا از تمرینات این تیم و درخواست وی برای جدایی صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، رسول نویدکیا، هافبک با تجربه سپاهان به دلیل شعارهایی که تماشاگران در دیدار با سپیدرود علیه او دادند به نوعی از این تیم قهر کرده است و در تمرینات حاضر نمی‌شود. این موضوع به دلیل تعطیلی تمرینات زردپوشان در هفته گذشته خیلی بازتاب پیدا نکرد ولی با شروع مجدد تمرینات از روز گذشته و غیبت این بازیکن، ماجرای دلخوری او هم مجدداً سر زبان‌ها افتاد و حتی در این راستا خبر درخواست رضایت‌نامه از سوی این بازیکن هم منتشر شد.

مهدی اخوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: در دیدار با سپیدرود هواداران علیه نویدکیا شعار حیا کن، رها کن سر دادند و او هم به این خاطر به شدت دلخور بود و اعلام کرد دیگر قصد ندارد برای سپاهان بازی کند و در تمرینات هم حاضر نشد.

وی افزود: این مسائل طبیعت فوتبال است. کسی شعار و توهین را نمی‌پذیرد ولی همه جا چنین مسائلی وجود دارد و نباید زیاد حساسیت نشان داد. در اصفهان اصطلاحاً به اینجور افراد می‌گویند "فحش نشنیده" که عادت شنیدن این حرف‌ها را ندارند و سریع دلخور می‌شوند.

سرپرست سپاهان در پایان گفت: کرانچار خواسته تا این بازیکن را حفظ کنیم و هرچه زودتر به تمرینات برگردد. در حال حاضر مشغول صحبت با او هستیم تا رضایتش را برای ماندن جلب کنیم ولی در نهایت خودش باید بخواهد و نمی‌شود بازیکنی را به زود نگه داشت.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان رسول نویدکیا مهدی اخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر