کد خبر: 528416 A

لیونل مسی مهاجم برتر بارسلونا درخواست جدایی از باشگاه با کمک مینو رایولا کرده است.

به گزارش ایلنا، مینو رایولا به ستاره آرژانتینی بارسلونا پیشنهاد داده است که برای نشان دادن کیفیت بازی خود و بالاتر بردن سطح آن از نیوکمپ جدا شود.

لیونل مسی 30 ساله که از سال 2004 تا به الان توانسته است در بارسلونا درخشش خود را به نمایش بگذارد یکی از بی نظیر ترین بازیکنان دهه اخیر بوده است.

مسی توانسته است به یکی از برترین بازیکنان جهان تبدیل شود و تا کنون 5 توپ طلا را بدست آورده است و این یکی از دلایل حفظ مسی توسط بارسلونا است.

با این حال مسی قرارداد جدیدی با بارسلونا در دست دارد که طبق گفته باشگاه هنوز آن را امضا نکرده است و از منچسترسیتی به عنوان مشتری جدی او در بازار تابستانی نام برده می‌شود و باید دید پس از جدایی نیمار شاهد اتفاق هیجان انگیزی در دنیای فوتبال خواهیم بود یا خیر.

GettyImages-598661924

رایولا که اکنون توجه اش به بارسلونا جذب شده است قبلا توانایی خود را در انجام نقل و انتقالات با شکستن رکورد منچستر یونایتد با پوگبا نشان دهد و یکی از نقل و انتقالات اخیر وی نیز روملو لوکاکو بوده است، با این حال او خود را مدیر برنامه مسی نمی داند اما می خواهد نصیحت هایی به او ارائه دهد.

طبق ادعای مارکا رایولا به مسی این پیشنهاد را داده است: یک بازیکن مانند مسی باید در باشگاه دیگری نیز بازی کند تا به خوبی بتواند خودش را نشان دهد. بارسلونا باید دوباره ساخته شود.

بارسلونا لیونل مسی مینو رایولا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر