کد خبر: 528223 A

پارا قایقران ایران با ابراز رضایت از کسب عنوان پنجمی خود در مسابقات جهانی، گفت: این رقابت ها سطح بالایی داشت و شبیه بازی های پارالمپیک بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک،  در رقابت های قایقرانی آب های آرام قهرمانی جهان که در راچیسه جمهوری چک برگزار شد، شهلا بهروزی راد در فینال ماده  KL۳  بخش پاراکانو شهلا بهروزی راد موفق شد در رده پنجم جهان قرار بگیرد.

شهلا بهروزی راد در گفتگو با سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: مسابقات در سطح بالایی برگزار شد به طوری که همه رقبای من در بازی های پارالمپیک ریو در این رقابت ها حضور داشتند و با من پارو زدند.

وی افزود: از عملکردم در مسابقات جهانی راضی هستم چون در مقایسه با بازی های پارالمپیک ریو خیلی بهتر شده بودم و توانستم در فینال A پارو بزنم.

ملی پوش پارا کانوی ایران خاطرنشان کرد: در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان دوم شده و به طور مستقیم به فینال A مسابقات راه پیدا کردم. در این مرحله نیز با اختلاف صدم ثانیه عنوان پنجم را کسب کردم.

وی که قصد دارد بازی های پارالمپیک توکیو را تجربه کند، اظهار داشت: سطح مسابقات قهرمانی جهان خیلی بالا و شبیه بازی های پارالمپیک بود. رقبای من از  تمام کشورها حضور داشتند و مربی ام هم از کسب نتیجه من راضی بود.

کمیته ملی پارالمپیک شهلا بهروزی راد پارا قایقران ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر