کد خبر: 526648 A

پدیده مشهد آخرین شانس علیرضا منصوریان؛

در شرایطی که بعد از جلسه هیات مدیره، اعضای آن حمایت با شرط خود از منصوریان را اعلام کردند، به نظر می‌رسد اقدامات جدیدی روی نیمکت استقلال صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا منصوریان در دومین فصل حضورش روی نیمکت استقلال نیز نتوانسته در هفته های ابتدایی انتظارات را برآورده کند و این روزها به شدت تحت فشار قرار دارد.

روز گذشته نیز به همین واسطه جلسه‌ای با حضور هیات مدیره و علیرضا منصوریان برگزار شد و خروجی آن حمایت مجدد از سرمربی جوان آبی ها اعلام شد. با این حال در شرایطی که اعضای هیات مدیره حمایت با شرط موفقیت منصوریان را از این مربی اعلام کرده‌اند، به نظر می‌رسد تحرکاتی برای جانشینی او نیز صورت گرفته است. 

از فیلیکس ماگات و دراگان اسکوچیچ به عنوان جانشینان احتمالی این مربی یاد می‌شود و نکته جالب توجه اینجاست که ویکی پدیای سرمربی آلمانی سابق بایرن مونیخ مقصد آینده این مربی 64 ساله را استقلال عنوان کرده است. 

Capture

هرچند نمی‌توان ویکی پدیا را منبع درستی برای خبر خواند اما تعلق خاطر برخی مدیران استقلال به مربی خارجی و خصوصا مذاکره با این مربی این اتفاق را در آستانه دیدار برابر پدیده، آخرین شانس منصوریان برای حفظ نیمکت آبی محسوب می‌شود.

 

علیرضا منصوریان سیدرضا افتخاری فیلیکس ماگات فیلیکس ماگات سرمربی استقلال می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر