کد خبر: 525287 A

بازیکنان ما کم تجربگی می‌کنند

سرمربی فولاد خوزستان از پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد می‌گوید.

به گزارش ایلنا، سیروس پورموسوی پس از پیروزی 2 بر یک مقابل گسترش فولاد در نشست خبری گفت: ابتدا برد را به مجموعه بازیکنان تبریک می‌گویم چه آنهایی که در میدان بودند چه آنهایی که خارج از زمین بودند. دو بازی خوب انجام دادیم. از روزی که سرمربی تیم شدم دنبال این بودم که حس اعتماد و وفاداری به وجود بیاورم. خدا را شکر این حس به وجود آمد. به همه هواداران تبریک می‌گویم بعد از گل هم تیم را تشویق کردند.

وی ادامه داد: این برد را به رحیم زهیوی بازیکن تیمم تقدیم می‌کنم که فردا سالروز تولدش است. ما دو سه مصدوم داشتیم که به این بازی رسیدند و توانستند کمک کنند. در تمام دقایق بازی هم تیم برتر میدان و شایسته پیروزی بودیم.

سرمربی فولاد در مورد دلیل تعویض ایمان مبعلی گفت: می‌خواستیم دوندگی در میانه میدان بیشتر شود. او خیلی تلاش کرد و وقتی در زمین حضور داشت به ما خیلی کمک کرد و در سه چهار بازی هم توانسته بازیکنان جوان را به خوبی مدیریت کند. او می‌تواند به تیم همیشه کمک کند حتی اگر روی نیمکت باشد و جا دارد از او تشکر کنم.

پورموسوی در مورد شرایط فنی بازی نیز اظهار داشت: اولین جمله‌ای که قبل از بازی روی تخته برای بازیکنانم نوشتم این بود که باید سختگیرانه بازی کنیم. متأسفانه در صحنه پنالتی سه بار دروازه‌بان ما توپ را برگرداند اما در نهایت گل خوردیم. بازیکنان گاهی اوقات کم تجربگی می‌کنند. واقعیت این است ما هنوز در اول راه هستیم؛ 2 برد به دست آورده‌ایم و نباید مغرور شویم. هنوز هیچ کاری نکرده‌ایم بازی‌های سخت و زیادی در راه داریم. با این انرژی و روحیه تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا فوتبالی ارائه بدهیم تا مردم از دیدن آن لذت ببرند.

سرمربی فولاد در مورد اینکه قرار است به امامزاده برود، گفت: قصد داشتم در پایان بازی این کار را بکنم اما گفتم برای احترام به شما رسانه‌ها به نشست بیاییم از همین‌جا به امامزاده خواهم رفت. 

پورموسوی در مورد شکست دادن بوناچیچ عنوان کرد: لوکا سال‌های خوبی را در فولاد گذرانده و نمی‌خواست از لحاظ بازنده باشد. بازی امروز یک جنگ بین مربی بومی و یک مربی کروات بود که سال‌ها در این تیم کار کرده است.

فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال گسترش فولاد تبریز‌ پورموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر