کد خبر: 525286 A

پیدا کردن راه پیروزی سخت است

سرمربی گسترش فولاد در مورد شکست تیمش مقابل فولاد خوزستان می‌گوید.

به گزارش ایلنا، لوکا بوناچیچ پس از شکست 2 بر یک گسترش فولاد مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: 11، 12 سال در فوتبال ایران حضور داشته‌ام، اما متأسفانه امسال پنالتی‌های مشکوکی برای تیم من گرفته می‌شود که امروز هم این اتفاق افتاد. شاید من اشتباه می‌کنم، اما در هر حال لیگ ادامه دارد. ما امسال 10، 12 بازیکن جدید به تیم‌مان اضافه شده‌اند که به همین خاطر انسجام و هماهنگی نداریم. از زمانی که کار را تحویل گرفتیم، سخت تلاش، مبارزه و تمرین می‌کنیم تا راه رسیدن به پیروزی را بیابیم. این کار سخت، اما شدنی است.

وی پس از مواجه شدن با سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه تیم فولاد خوزستان را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: نمی‌دانم چطور باید بگویم، اما من به اینجا آمدم که بیشتر از تیم خودم و درباره آن صحبت کنم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز زمانی که با سؤال دیگر خبرنگاری مواجه شد که از او درباره درگیری نیمکت‌نشینان دو تیم پرسید و یادآور شد که نیمکت‌نشینان فولاد می‌گویند اعضای نیمکت تیم میهمان باعث درگیری شدند، تصریح کرد: من اصلاً به این کارها چه کار دارم؟! من چیزی ندیدم و نظری درباره آن ندارم، اما شاید آنها دروغ می‌گویند.

 

فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال گسترش فولاد تبریز‌ لوکا بوناچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر