کد خبر: 525281 A

برنده بازی هوادارات سپیدرود بودند

سرمربی پیکان تهران در نشست خبری پس از دیدار برابر سپیدرود رشت گفت:

به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از شکست شاگردانش برابر سپیدرود رشت اظهار داشت: هر کسی بخواد ما را قضاوت کند باید بازی‌های ما را ببیند نه نتایج را. ما در دو بازی تهران شایسته پیروزی بودیم و امروز هم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و در قواره تیم بازنده نبودیم. ما بدشانسی را گذرانده‌‌ایم و دیگر نمی‌دانم چه بگویم. تنها چیزی که می‌توانم به بازیکنانم بگویم ایجاد امیدواری برای آنهاست، چون عملکرد خوبی دارند. البته ما در بخش حمله مشکلاتی داریم که باید آنها را هرچه سریع‌تر رفع کنیم.

وی ادامه داد: ما در خط حمله تیم‌مان باید اقدامات اساسی انجام دهیم. نه تنها در این بازی بلکه در سه بازی گذشته هم این موضوع و مشکل را در خط حمله احساس می‌کنم. ما در بخش هجومی نیاز به ترمیم اساسی داریم.

جلالی درباره اینکه آیا از عملکرد تیم خود رضایت دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: عملکرد بازیکنانم در مجموع چهار بازی گذشته راضی‌کننده بوده، فقط ما نمی‌توانیم کار را تمام کنیم. نه تنها در این بازی، بلکه در تمام مسابقات این مشکل را داشته‌ایم. ما در شهرستان جم هم موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. در بازی با ذوب‌آهن نیز نیمه دوم کاملاً توپ و میدان در اختیار ما بود و در بازی با پدیده کاملاً بازی یک‌طرفه‌ای را انجام دادیم. در هر صورت ما باید مشکلات‌مان را در بخش حمله برطرف کنیم که آن هم به دو صورت انجام خواهد شد. یکی با تمرین و دیگری جذب بازیکن.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه نظرش در مورد تیم سپیدرود چیست، گفت: ترجیح می‌دهم در این خصوص صحبت نکنم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص اینکه آیا بازیکنان نیمکت‌نشین تیم پیکان قابلیت حضور در زمین را ندارند، بیان کرد: امروز تیم ما کامل بود و فقط امیرحسین صادقی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم. موجودی تیم ما همین است. فقط یک موضوع است که ما سال گذشته دو مهاجم داشتیم که از 39 گل ما 30 گلش روی همکاری این دو نفر به دست آمده بود، اما اکنون این دو بازیکن روی نیمکت پرسپولیس نشسته‌اند. شاید اینها درددل باشد، اما واقعاً ما در بخش حمله مشکل داریم.

جلالی در پایان در مورد تماشاگران تیم سپیدرود رشت عنوان کرد: به واقع برنده این بازی این هواداران هستند. داشتن این تماشاگران نعمت بزرگی است.

مجید جلالی پیکان تهران سپیدرود رشت هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر