کد خبر: 525274 A

8 بازیکن ما در مشهد سرما خوردند!

سرمربی استقلال خوزستان در نشست خبری پس از دیدار برابر پدیده مشهد گفت: تأسفانه هر دو گل تیم حریف روی اشتباه داوری به ثمر رسید.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی در پایان بازی برابر پدیده مشهد گفت: متأسفانه حاشیه‌هایی ایجاد شد که زشت و زننده بود. هواداران به ورزشگاه می‌آیند تا از بازی لذت ببرند و این حواشی نباید اتفاق می‌افتاد.

سرمربی آبی‌ها درباره عملکرد داوری در این بازی عنوان کرد: متأسفانه هر دو گل تیم حریف روی اشتباه داوری به ثمر رسید. قبل از گل اول پدیده خطا رخ داد. پیش از گل دوم حریف هم یک اوت گرفته شد که به اشتباه به نفع پدیده اعلام شد و همان توپ وارد دروازه ما شد. البته زمانی که داور اشتباه می‌کند، بازیکن ما حق اشتباه ندارد. متأسفانه بازیکن ما هم اشتباه کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا طالب ریکانی در این بازی از ابتدا بازی نکرد، اظهار داشت: ما بازیکنان جوانی داریم که خیلی خوب بازی می‌کنند. اگر این روند ادامه پیدا کند، ممکن است ریکانی باز هم نیمکت‌نشین باشد. تیم ما نیاز دارد تا بازیکنان باتجربه به زمین بیایند و بازی را کنترل کنند. متأسفانه شب گذشته، هشت بازیکن تیم ما سرما خوردند و همین باعث شد از لحاظ بدنی اُفت کنند. با این حال از سه چهار نفر از این بازیکنان در زمین استفاده کنیم. یکی از آنها همین دفاع وسط ما بود که در دو صحنه از بازیکن حریف جا ماند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که تیمش مگر کجا بود که با ورود به مشهد، چند بازیکن این تیم دچار سرماخوردگی شدند، خاطرنشان کرد: ما در اهواز بودیم. هوای این شهر هم شرجی و خیلی گرم است. در هر حال بابت حواشی که ایجاد شد، شرمنده هستم و واقعاً معذرت می‌خواهم. امیدوارم دیگر این اتفاقات به خصوص در شهر مشهد مقدس رخ ندهد.

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر