کد خبر: 519312 A

بازیکن جدید پاری سن ژرمن پس از ثبت قراردادش با تیم فرانسوی مصاحبه جالبی انجام داد.

به گزارش ایلنا، انتقال نیمار پس از چند روز کش و قوس فراوان بالاخره امشب به پایان رسید و او با امضای قراردادی 5 ساله رسما به عنوان بازیکن پاری سن ژرمن معرفی شد.

نیمار پس از ثبت قراردادش را پاریسی‌ها گفت: "بسیار خوشحالم که به پاری سن ژرمن پیوستم. از وقتی به اروپا آمده‌ام یکی از بهترین باشگاه‌ها و جاه طلب‌ترین‌ها بوده. چیزی که انگیزه من برای پیوستن به پاری سن ژرمن را بیشتر کرده، کمک به باشگاه است تا عناوینی را که طرفداران آنها را می خواهند، تسخیر کنیم. جاه طلبی پاریس سن ژرمن همراه با شور و انرژی که به ارمغان می‌آورد به من اجازه داد تا به پاریس ملحق شوم. چهارسال در فوتبال اروپا حضور داشتم و فکر می‌کنم آمادگی لازم برای این چالش را داشته باشم. برای ایجاد افق های جدید برای پاری سن ژرمن و هوادارانش در سراسر جهان هرکاری بتوانم انجام می‌دهم."

ناصرالخلیفی، مالک باشگاه پاری سن ژرمن هم پس از ثبت قرارداد نیمار اظهار داشت: "با افتخار و خوشحالی پیوستن نیمار جونیور به پاری سن ژرمن را تبریک می‌گویم.  نیمار جونیور امروز یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان است. ذهنیت برنده، قدرت شخصیت و حس رهبری او را به یک بازیکن عالی تبدیل کرده است. او انرژی بسیار مثبتی را برای این باشگاه به ارمغان خواهد آورد. مطمئن هستم که ما می توانیم با حمایت هواداران وفادارمان، به اهداف مان نزدیک تر شویم و بزرگترین آرزوهای مان را تحقق ببخشیم."

نقل و انتقالات نیمار پاری سن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر