کد خبر: 519296 A

بازیکن 17 ساله بداند تیم ما میلیون‌ها هوادار دارد

سرمربی صنعت نفت اشتباهات داوری را عامل شکست تیمش می‌داند.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند پس از شکست 3 بر 2  تیمش مقابل سایپا گفت: نمی‌دانم باید چه چیزی درباره قضاوت داور بگویم. داوری کمر ما را نشکست بلکه ما را نابود کرد. داور یک پنالتی - اخراج در اوایل بازی برای ما نگرفت و گل دوم و سوم سایپا هم روی بازیکن ما خطا شد. نمی‌دانم چه بگویم.

وی افزود: تیم نوپایی داریم و صنعت نفت برای سال دوم است که در لیگ برتر حضور دارد. زمانی که تعویض می‌کنیم و بازیکن جوانی چون حسین ساکی 17 ساله را به زمین می‌آوریم، او باید بداند تیم ما میلیون‌ها هوادار دارد و آنها بازی ما را تماشا می‌کنند. این بازیکنان باید دقت کنند و نباید ثمره تلاش ما را هدر دهند.

سرمربی صنعت نفت با بیان اینکه گل خوردن در دقایق پایانی بسیار تلخ است، تصریح کرد: سید رضا مهدوی (داور بازی) سال گذشته در بازی گسترش فولاد - تراکتورسازی هم همین بلا را سر ما آورد. او 6،5 بازی محروم شد اما نمی‌دانم مشکل چیست. من به داوری اهانت نمی‌کنم اما امیدوارم کمیته داوران یا دپارتمان داوری به این اشتباهات رسیدگی کند. معلوم نیست کدام نهاد داوران را تعیین می‌کند.

کمالوند با اشاره به اینکه نهایت احترام را به داوران و قوانین قائل است، خاطرنشان کرد: منصفانه نیست تیم ما که در دمای 60 درجه تمرین می‌کنیم، اینگونه نابود شود. هر سه گل حریف روی اشتباه داوری به ثمر رسید.

وی در این خصوص که کادر فنی تیم سایپا هم به داوری مهدوی اعتراض داشت، گفت: اگر داور یک پنالتی به اشتباه به نفع حریف بگیرد، بدتر از این است که هزار خطا وسط زمین به نفع ما اعلام کند.

کمالوند ادامه داد: امروز داوری پدر تیم ما را در آورد و ما را نابود کرد و آن وقت توقع دارید که من حرف نزنم؟ این داور اگر توانایی قضاوت درست را ندارد داوری را کنار بگذارد چرا که ما میلیاردها تومان هزینه و در دمای وحشتناک بالا تمرین می‌کنیم.

سرمربی صنعت‌نفت تاکید کرد: جواب حق خورده ما را چه کسی خواهد داد؟ من از کامرانی‌فر و اصفهانیان تقاضا دارم به این موضوع رسیدگی کنند. این داوری اگر سال گذشته بد داوری نکرده بود چرا بعد از دیدار با تراکتورسازی 6 جلسه محروم شد؟ متاسفانه یک هفته داوران را کامرانی‌فر می‌چیند و هفته بعد اصفهانیان و نتیجه این می‌شود که مهدوی مجددا بلای سال گذشته را سر ما درآورد. چرا داوری که فصل گذشته 6 جلسه محروم شده مجددا برای بازی تیم من انتخاب می‌شود که ما را نابود کند.

کمالوند خاطر نشان کرد: اگر من کنار زمین فحاشی نمی‌کنم به خاطر این است که علاقمند هستم قانون رعایت شود و اگر مهدوی باز هم اشتباه سوت زده است باید جواب اشتباهاتش را بدهد. صنعت‌نفت در سالیان گذشته به صورت آسانسوری در لیگ برتر و لیگ یک حضور داشته است و امسال هدف من این است که رتبه تک رقمی کسب کند و سال آینده نیز در جایگاه‌های بالاتری قرار بگیرد.

 

رقابت های لیگ برتر صنعت نفت آبادان فراز کمالوند تیم سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر