کد خبر: 519234 A

باشگاه پدیده نسبت به تعلیق شدن محرومیت ساسان انصاری واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، رضا شاه منصوری درخصوص حکم بخشیده شدن ساسان انصاری بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان از طرف کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار کرد: با توجه به محرومیت سه جلسه‌ای که این بازیکن از فصل گذشته با تیم فولاد خوزستان داشت، درحکمی از طرف کمیته انضباطی محرومیت این بازیکن تعلیق شده‌است ومی‌تواند در بازی با پدیده حضور داشته‌ باشد.

وی ادامه داد:باتوجه به ماده 47و48 قانون کمیته انضباطی،تعلیق این حکم کمی سختیگیرانه بود و به نوعی تعلیق این حکم،اصول حقوقی را زیر سوال برده است.

شاه منصوری ادامه داد: امیدوارم رای که صادر می‌شود برای همه بازیکنان،همه تیم‌ها وتمامی باشگاه‌ها یکسان باشد،در فصل گذشته دربازی سایپا محسن یوسفی به دلیل درگیری لفظی با هم تیمی خود،  از زمین بازی اخراج شد و کمیته انضباطی این بازیکن را سه جلسه محروم کرد.

مدیرحقوقی باشگاه پدیده عنوان کرد: باشگاه پدیده در سال گذشته تمام تلاش خود را انجام داد تا این بازیکن بخشیده شود ولی چنین موضوعی رخ نداد و این بازیکن سه جلسه محرومیت خود را طی کرد.

وی خاطرنشان کرد: به نمایندگی از باشگاه پدیده اعتقاد راسخی به روحیه عدالت خواهی و رعایت اصل تساوی رئیس کمیته انضباطی ایمان داریم، با این حال امیدوارم حق و حقوق تمام باشگاه به خصوص باشگاه‌های شهرستانی لحاظ شود.

وی تصریح کرد: باشگاه پدیده با توجه به اینکه باشگاهی خصوصی است ،مشکلات خاص خود را دارد با این حال امیدوار هستیم کمیته انضباطی نگاه برابری به تمام تیم‌ها داشته باشد.

سپاهان اصفهان پدیده مشهد ساسان انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر