کد خبر: 519191 A

بازیکن سابق استقلال و کارشناس فوتبال به انتقاد از وضعیت این تیم پرداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلالی‌ها از امید روانخواه دلخور هستند چون در بخش کارشناسی برنامه‌های تلویزیونی انتقادهای تندی از تیم منصوریان می‌کند. این کارشناس فوتبال اما در این یکی دو سال اخیر از موضع خود کوتاه نیامده و همان رویه قبل را ادامه می‌دهد.

در همین راستا روانخواه درباره عملکرد استقلال در یک بازی گذشته اینطور می‌گوید: «با توجه به اینکه تنها یک بازی از استقلال تاکنون در لیگ برتر دیده‌ایم، باید اشاره‌ای داشته باشیم به فصل گذشته. مشکلی که استقلال در نیم‌فصل دوم لیگ برتر سال گذشته داشت این بود که این تیم بین نتیجه گرفتن و بازی زیبا مانده بود. البته در تیم‌های بزرگ نمی‌شود به تنهایی کیفیت داشت و یا اینکه به تنهایی دنبال نتیجه‌گرایی بود چون هر دوی اینها برای بیننده و طرفداران تیم‌های پر طرفدار می‌تواند کسل‌کننده باشد. از آنجایی که استقلال می‌خواهد وارد مسابقات مهمی مثل لیگ قهرمانان آسیا شود باید کیفیت بالایی از خود نشان دهد. مشکلی که استقلال در بازی اول مقابل صنعت نفت آبادان هم نشان داد این بود که این تیم هنوز نتوانسته بین کیفیت بازی و نتیجه گرفتن ارتباط برقرار کند تا هر دوی این موارد با هم باشند. فکر می‌کنم این بزرگترین چالشی است که کادر فنی استقلال با آن روبه‌رو است.»

این پیشکسوت استقلال در ادامه در مورد دوم شدن این تیم در لیگ سال قبل می‌گوید: «از نظر نتیجه گیری در کل فصل گذشته نتیجه بدی نگرفتیم و دوم شدیم اما اگر این دوم یا سوم شدن با همان کیفیت فصل گذشته باشد مطمئنا تماشاگران را ناامید خواهد کرد. امیدوارم بتوانیم مهم‌تر از حتی قهرمانی، کیفیت بالایی از تیم ببینیم و بتوانیم تاکتیک برتری داشته باشیم که در نهایت ختم بشود به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا.»

روانخواه در مورد احتمال قهرمانی استقلال در لیگ برتر هم می‌گوید: «هیچ مربی نمی‌تواند قول قهرمانی بدهد ولی همه مربیان بزرگ می‌توانند کیفیت فنی تیم را افزایش بدهند.»

 

استقلال علیرضا منصوریان لیگ برتر فوتبال امید روانخواه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر