کد خبر: 519159 A

مهاجم شماره 7 استقلال چهره ویژه دیدار هفته دوم تیمش خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در هفته دوم لیگ برتر استقلال تهران میزبان استقلال خوزستان خواهد بود. شاگردان منصوریان که لیگ هفدهم را با باخت شروع کرده‌اند برای اینکه در همین ابتدای کار از رقیبان خود عقب نیفتند نیاز به پیروزی بر حریف دارند و در این راه درخشش چند بازیکن این تیم بخصوص تازه ‌واردها حیاتی به نظر می‌رسد.

یکی از این تازه‌واردها حسن بیت‌سعید است. ستاره فصل پیش استقلال خوزستان که در دو بازی رفت و برگشت 3 گل به استقلال زد تا عامل اصلی دبل شدن تیم منصوریان در مقابل استقلال خوزستان باشد.

او البته در استقلال شروع خوبی نداشت و مقابل صنعت نفت اصلا نشانی از ستاره فصل پیش لیگ برتر نداشت و در نیمه دوم تعویض شد اما بازی مقابل تیم سابق می‌تواند انگیزه‌های لازم را برای درخشش در اختیار او بگذارد.

بیت‌سعید برای اینکه در تیم پرمهره استقلال ثابت باشد باید خیلی بهتر از اینها بازی کند و به منصوریان اجازه تعویض کردن خود را ندهد. او اگر در بازی مقابل استقلال خوزستان هم مثل بازی اول ناامیدکننده ظاهر شود، ممکن است خیلی زود از ترکیب اصلی استقلال جدا شود و در این تیم تبدیل به یک نیمکت‌نشین گرانقیمت شود. حالا باید دید که بیت سعید در بازی با تیم سابق خود می‌تواند درخشش داشته باشد.

لیگ برتر فوتبال استقلال خوزستان استقلال تهران حسن بیت سعید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر