کد خبر: 516695 A

موقعیتی به استقلال ندادیم

سرمربی نفت آبادان معتقد است تیمش استحقاق پیروزی بیش از یک گل را مقابل استقلال داشته است.

به گزارش ایلنا،فراز کمالوند پس از برتری تیمش برابر استقلال در نشست خبری پاسخگوی سوال خبرنگاران بود:

*استحقاق پیروزی با اختلاف سه چهار گل را داشتیم

جا دارد از هواداران مظلوم که در این گرمای 55 درجه آبادان در ورزشگاه حاضر شدند، تشکر و این برد را به آنها و روح پدرم که الان خوشحال است، تقدیم می‌کنم. از همه مردم به خاطر حمایت تشکر می‌کنم.از نتیجه راضی هستم، البته زیاده‌خواه نیستم، اما استحقاق پیروزی با اختلاف سه چهار گل را داشتیم. موقعیتی به استقلال ندادیم و فراتر از انتظار بازی کردیم. فکر می‌کردم از هفته پنجم راه بیفتیم، اما بهتر از تصور بودیم. اگر چه قبل بازی گفته بودم از برد خوشحال نمی‌شوم و از باخت ناراحت نخواهم شد. چون اول راه هستیم.

*زمین تمرین نداریم

از مسئولان می‌خواهم زمین خوب در اختیار ما بدهند. ضمن اینکه پولی به بازیکنان نداده‌ایم. با این حال همه پشتکار دارند که تیم به موفقیت برسد. خوشحالم طلسم استقلال در آبادان شکست. مردم قبل از بازی می‌گفتند سه بازی است که شکست می‌خورند. نباید از استقلال و کادر فنی خوب استقلال گذشت، اما اگر توپ‌های شیمبا به گل تبدیل می‌شد، با اختلاف می‌بردیم.

*اسدی ضربه بدی خورد

ضربه بدی به او خورد. من به او وابسته هستم چون مدیریت خوبی دارد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که پس از خروج اسدی بازی را مدیریت کردند. امیدوارم مشکل اسدی جدی نباشد و برگردد.در مورد شیمبا هم حرف‌هایی زدند که عده قلیلی هستند که در کار صنعت نفت گذاشته و باید بروند دنبال زندگی‌شان.خدا کمک کند می‌خواهیم رتبه تک رقمی داشته باشیم.

*نگران مصدومیت کرار بودم

 کرار به این خاطر تعویض کردم که نگران مصدومیتش بودم. روزی که می خواستم کرار را بیاورم، گفتند حاشیه دارد. گفتم کرار با من و دیدید که با وجود اینکه تمرین نکرده بود، بازی خوبی انجام داد و مطمئن هستم بهتر از این خواهد شد. دیدید که کرار چقدر در زمین تحرک داشت و تا سه چهار بازی آینده هماهنگی بین بازیکنان بیشتر خواهد شد.

استقلال نفت آبادان فراز کمالوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر