کد خبر: 516693 A

سرمربی سپاهان عقیده دارد تیمش مقابل سایپا شایسته پیروزی بود.

به گزارش ایلنا، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پایان بازی تیم‌های سپاهان و سایپا اظهار داشت: از اول تا آخر بازی را در کنترل داشتیم. مدام برتری‌مان را دیکته می‌کردیم، اما در آخر کم می‌آوردیم.

وی ادامه داد: در مجموع بازی بسیار خوبی ارائه دادیم و از نوع بازی بازیکنانم راضی هستم اما از نتیجه رضایت ندارم. سایپا نیز در این دیدار دو موقعیت گلزنی بسیار خوب داشت که می‌توانست با استفاده از آنها برنده بازی باشد.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: طبیعی است وقتی شما موقعیت خود را به گل تبدیل نمی‌کنید با یک ضربه بسیار زیبا به شما گل می‌زنند. دیدار اول همیشه بسیار سخت است اما اینکه بازیکنان ما با روحیه بسیار بالایی پس از گل خوردن در دقایق پایانی نتیجه را جبران کردند نشان‌دهنده این است که می‌توانیم هفته‌به‌هفته بهتر شویم و در بازی‌های آینده امتیازات را جمع‌آوری کنیم.

کرانچار در پاسخ به این سوال که این تیم فصل گذشته به خاطر از دست دادن امتیازات زیاد خانگی در ابتدای فصل نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند نگرانی بابت این موضوع در این فصل ندارد، گفت: آنچه من می‌دانم ما منتظر ساسان انصاری هستیم تا محرومیت خود را پشت سر بگذارد. مروان حسین دو بازی دیگر در لیگ عراق دارد و پس از آن به ما اضافه می‌شود. رافائل نیز به تازگی به سپاهان پیوسته و از دیدار آینده می‌توانیم از وجود او در ترکیب تیم استفاده کنیم. با اضافه شدن این بازیکنان نقص ما در عدم گلزنی جبران می‌شود.

وی افزود: امروز نیز بر سایپا مسلط بود و تنها چیزی که کم داشتیم به ثمر رساندن گل بود. جای نگرانی برای هوادارانمان وجود ندارد چرا که با اضافه شدن این بازیکنان می‌توانیم امتیازات را کسب کنیم و جبران تساوی دیدار امروز را انجام دهیم.

سرمربی سپاهان در خصوص اینکه چرا در این دیدار از 3 تعویض خود استفاده نکرد، خاطرنشان کرد: من نسبت به نیازهای تیم تعویض کردم. رضا میرزایی را برای بالا بردن سرعت تیم به میدان فرستادم که شاهد تغییرات بسیار زیادی نیز بودیم. جای نگرانی از ناتوانی بازیکنانم در زمین نداشتم و دلیلی برای اینکه از هر 3 تعویضم استفاده کنم ندیدم. تنها تأسف من در این دیدار عدم به ثمر رساندن موقعیت‌های گلزنی بود.

 

باشگاه سپاهان زلاتکو کرانچار تیم سایپا هفته اول لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر