کد خبر: 516692 A

هدفمان حضور در نیمه بالای جدول است؛

سرمربی پیکان تهران در پایان بازی برابر پدیده مشهد در نشست خبری حضور یافت.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی سرمربی پیکان تهران با حضور در نشست خبری پس از تساوی شاگردانش برابر پدیده مشهد گفت: به نسبت اولین بازی فصلمان خوب ظاهر شدیم اما افسوس می‌خورم که از این بازی خوب تنها یک امتیاز کسب کردیم. خوشحالم که موقعیتمان در حال حاضر نسبت به فصل گذشته بهتر است. در طول بازی ما غرامت بزرگ دادیم و آن هم روی اشتباهی بود که در ابتدای بازی مرتکب شدیم. از بازیکنانم ممنونم چون بی نهایت فداکارنه بازی کردندو تمام تلاششان را انجام دادند تا پیروز شویم.

وی ادامه داد: پدیده تیم سخت کوشی است و آنها در قسمت های مختلف زمین خیلی سخت و محکم بازی کردند و به عقیده من در این بازی برای همین نتوانستیم پیروز شویم.

سرمربی پیکان درباره تقویت خط حمله این تیم گفت: یک بازیکن نیجریه‌ای جذب می‌کنیم که امروز تقریباً کارمان با او تمام شد و قرارداد او را یک ساله امضا کردیم. بازیکن سنگالی هم طی دو روز آینده به ما اضافه خواهد شد.

مجید جلالی درخصوص اینکه آیا تیم تحت هدایت او امسال می تواند مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد اظهار داشت: ما سال گذشته وارد لیگ برتر شدیم و هدفمان ماندن در لیگ برتر بود. امسال هدفمان حضور در نیمه بالای جدول است. پارسال ششم شدیم بنابراین با هدف‌گذاری تیم ممکن است با ظرفیت تیم متفاوت باشد و ما می‌توانیم به بالاتر از هدف خود برسیم. باید خط حمله را تقویت کنیم تا سال بزرگ و موفقی داشته باشیم.

سرمربی خودرو سازان درباره عملکرد خرید جدید این تیم در تابستان عنوان کرد: بختیار با توجه به اولین بازی در پیکان، عملکرد نسبتا خوبی داشت.

مجید جلالی نشست خبری پیکان تهران هفته اول لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر