کد خبر: 516691 A

سرمربی سایپا با اعتراض خبرنگاران در کنفرانس خبری مواجه شد.

به گزارش ایلنا، علی دایی پس از تساوی یک-یک تیمش مقابل سپاهان در هفته نخست مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: بازی بسیار سختی را دو تیم داشتندو هر دو تیم می توانستند برنده این بازی باشند. موقعیت‌های ما بهتر از سپاهان بود اما در نیمه نخست بازی متعادلی را از دو تیم شاهد بودیم.

وی ادامه داد: در نیمه نخست بازی متعادلی از هر دو تیم شاهد بودیم اما مالکیت سپاهان بیشتر از ما بود. خدا را شکر بازیکنان ما به خوبی بازی را اداره کردند و در نیمه دوم به گل نخست دست یافتیم. بعد از به ثمر رسیدن گل نخست می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم اما تجربه کم بازیکنانم باعث شد به سرعت گل تساوی را دریافت کنیم.

سرمربی سایپا خاطرنشان کرد: ما در این فصل 60،70 درصد بازیکنان‌مان را تغییر دادیم و برای بهتر شدن به زمان بیشتری نیاز داریم. من از عملکرد بازیکنانم در هفته نخست مقابل سپاهان راضی هستم و آنها بسیار خوب به وظایف خود عمل کردند. در ادامه خبرنگاران اصفهانی در واکنش به عدم حضور علی دایی در سالیان اخیر در نشست‌های خبری پیش از بازی به او اعلام کردند سوالی ندارند و اگر او دوست دارد می‌تواند در خصوص بازی صحبت کند.

دایی در واکنش به این مسئله عنوان کرد: من نمی‌توانم بال بال بزنم و به اصفهان بیایم و شما با این رفتار کار من را ساده کردید.

 

اصفهان سایپا علی دایی سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر