کد خبر: 516640 A

پایان دوری 1300 روزه؛

بازیکن سابق محبوب استقلال که فصل سیزدهم آخرین حضورش در این تیم بود به جمع آبی‌پوشان بازگشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پژمان منتظری، مدافع استقلال که در فصل نقل و انتقالات به جمع نفرات این تیم اضافه شده است، برای آخرین بار در لیگ سیزدهم در ترکیب این تیم به میدان رفته بود.

آخرین بازی منتظری برای استقلال مربوط به دیدار این تیم مقابل داماش گیلان در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم است که در تاریخ 3 دی 92 انجام شد و او پس از آن راهی قطر شد تا در ام‌صلال بازی کند و حضورش در لیگ قطر تا فصل گذشته طول کشید.

استقلال در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم ستاره‌های زیادی از جمع نفرات خودش از دست داد که به جز منتظری می‌توان از فرهاد مجیدی که خداحافظی کرد و جواد نکونام هم نام برد که باعث شدند دست قلعه‌نویی به یک باره در هفته‌های پایانی خالی شود و افت نتایج این تیم آغاز شد تا جایی که آبی‌پوشان که در کورس قهرمانی بودند در پایان فصل به رتبه پنجم جدول رسیدند.

در روزهایی که خبر جدایی منتظری و علاقه این بازیکن به ترک جمع استقلال مطرح شده بود، امیر قلعه‌نویی برای منصرف کردن این بازیکن از رفتن در اظهار نظری جالب، او را اسطوره استقلال معرفی کرد تا شاید این بازیکن برای ماندن نرم شود.

این حربه قلعه‌نویی هم جواب نداد تا مدافع ملی‌پوش استقلال این تیم را ترک کند و تلاش‌های آبی‌پوشان برای بازگشت او تا فصل قبل هم ادامه داشت تا اینکه در نهایت او برای فصل هفدهم به بازگشت به این تیم رضایت داده است.

منتظری در ترکیب اولیه آبی‌پوشان برای دیدار با صنعت نفت آبادان حضور دارد و می‌توان از این اتفاق به عنوان بازگشت اسطوره استقلال (به گفته سرمربی سابق این تیم) به جمع آبی‌پوشان یاد کرد.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران پژمان منتظری لیگ هفدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر