کد خبر: 516599 A

شیخ ویسی در گفت‌وگو با ایلنا:

دروازه‌بان استقلال خوزستان از شرایط سخت دیدار با تراکتورسازی و درخشش در ترکیب تیمش می‌گوید.

وحید شیخ‌ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار مقابل تراکتورسازی و پیروزی تیمش اظهار داشت: بازی سختی بود و تراکتورسازی در طول بازی بهتر از ما بازی کرد و موقعیت‌های زیادی روی دروازه ایجاد کرد ولی ما توانستیم با کمی چاشنی شانس هم موقعیت‌های آنها را دفع کنیم و هم در ثانیه‌های پایانی به گل برسیم و پیروز شویم.

وی در مورد موقعیت‌هایی که از بازیکنان حریف گرفت گفت: موقعیت‌های خوبی روی دروازه ما ایجاد شد که بعضی از آنها خیلی خطرناک بود. توپی که از جلوی پای فرزاد حاتمی جمع کردم یا تک به تکی که مقابل شریفی قرار گرفتم از خطرناکترین موقعیت‌های بازی بود که روی تمریناتی که داشتم توانستم آنها را دریافت کنم.

دروازه‌بان استقلال خوزستان در مورد اینکه سرمربیان دو تیم بعد از بازی او را به عنوان ستاره دیدار معرفی کردند عنوان کرد: هر دوی این عزیزان به من لطف دارند. چه ویسی که سرمربی حال حاضر من است چه گل‌محمدی که پیش از این سرمربی من بوده و افتخار شاگردی او را داشتم. من در زمین تمام تلاشم را کردم تا برای تیم مفید باشم و خدا را شکر که سربلند بیرون آمدم. امیدوارم در دیدارهای بعدی هم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.

شیخ‌ویسی با اشاره به گلی که تراکتورسازی در ثانیه‌های پایانی دریافت کرد و اینکه گروسیان را مقصر این گل می‌دانند خاطرنشان کرد: در پست دروازه‌بانی نمی‌شود از بیرون نظر داد و باید جای دروازه‌بان بود تا متوجه شد دلیل گل شدن توپ چیست. شاید بازیکنی زاویه دید گلر را کور کند یا هر دلیل دیگری که از آن بی‌خبر هستیم. میثم دورقی هم ضربه خوبی به توپ زد که گرفتنش سخت بود.

وی در مورد اینکه اگر خودش در دروازه بود سرنوشت آن توپ چه می‌شد، گفت: مطمئن باشید اگر من درون دروازه بودم گل نمی‌خوردم، البته این حرف من شوخی است و ممکن بود هر اتفاقی بیافتد. گروسیان هم دروازه‌بان جوان و خوبی است و دیروز خوب بازی کرد و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. دورقی در تمرینات از این ضربات به من می‌زند که گرفتنش واقعا سخت است.

دروازه‌بان استقلال خوزستان با اشاره به وضعیت چمن مسابقه اظهار داشت: وضعیت چمن به قدری که گفته می‌شود بد نیست. شاید در تلویزیون به خطار رنگ زرد یا سیاه برخی از نقاط چمن وضعیت آن بد به نظر برسد ولی سطح زمین هموار است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در پایان با اشاره به وضعیت استقلال خوزستان در فصل جدید گفت: بازیکنان زیادی از جمع ما جدا شدند که همگی فیکس تیم بودند و تغییرات زیادی داشتیم ولی به واسطه شخصیتی که استقلال خوزستان در چند فصل اخیر پیدا کرده انتظار از ما بالاست و امیدوارم موفق شویم. مسئولان هم تا حدودی به قول‌هایشان عمل کردند و اگر این رویه ادامه داشته باشد شرایط خوبی در طول فصل خواهیم داشت.

تراکتورسازی تبریز استقلال خوزستان عبدالله ویسی وحید شیخ ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر