کد خبر: 516596 A

بازیکنان ناشناخته روز گذشته روی نیمکت تراکتورسازی قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی در فصل جدید شرایط پیچیده و عجیبی دارد که کار این تیم را در نبرد با رقبا سخت می‌کند.

محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات و از دست دادن 8 ستاره اصلی در این دو پنجره بدون توانایی جذب بازیکن جایگزین، گل‌محمدی را مجبور به استفاده از بازیکنان کم نام و نشان از تیم‌های پایه و آکادمی کرده است که تجربه‌ای برای حضور در رقا‌بت‌های سنگین و پرفشار لیگ برتر را ندارند.

استفاده از بازیکنان جوان در لیگ برتر و اضافه شدنشان به تیم اصلی باید در شرایط خاص و به مرور زمان و ملاحضات ویژه‌ای انجام شود تا بازیکن تحت فشار قرار نگیرد و از نظر روحی ضربه نخورد. وضعیتی که تراکتورسازی در آن قرار گرفته و اجبار به استفاده از این بازیکنان هم می‌تواند به تیم ضربه بزند و هم بازیکنان و آینده‌شان.

در فهرست روز گذشته تراکتورسازی شهرام گودرزی، محمدرضا آزادی،‌ سیدفاخر تهامی، حامد حسینعلی‌زاده، مهدی محمدیان، علی اسماعیلی، امیر نصرآزادانی و محمد مسلمی‌پور به عنوان نیمکت نشین وارد زمین شدند که از این میان گودرزی، نصر آزادانی و آزادی وارد زمین شدند.

این نیمکت ناشناخته و جوان شاید در ضعیف‌ترین و فقیرترین تیم‌های لیگ برتر هم مشاهده نشود و نشان از مظلومیت تراکتورسازی و کار سخت انها در فصل جدید دارد.

5

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال یحیی گل‌محمدی بازیکنان تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر